Makijaż

Makijaż Permanentny

Czym jest makijaż permanentny?

Za pomocą delikatnych igieł do akupunktury do skóry wprowadzane są przetestowane na alergię najdelikatniejsze pigmenty. Dzięki metodzie włoskowej czy standardowej można narysować lub skorygować brwi, kreski na powiekach lub usta. Różne farby są nakładane na stałe na skórę i podkreślają indywidualne piękno – naturalne podkreślenie urody, nienamalowany make-up.

Jak długo się utrzymuje?

W zależności od typu i kolorytu skóry 2-5 lat. Gdy zacznie blednąć może zostać w każdym czasie zabarwiony. Gdy makijaż blednie, ma to tę zaletę, że pozwala zdecydować się na coś innego, na zupełnie nowy, indywidualnie dopasowany, wizerunek.

Czy niesie jakieś ryzyko?

Używane do zabiegu barwniki, igły i urządzenia posiadają aprobatę prawną, spełniają również wymogi higieny i najwyższe standardy. Wkład do aparatu jest indywidualnie przeznaczony dla każdego Klienta, sterylnie zamknięty. Przed przystąpieniem do zabiegu miejsce wykonania makijażu permanentnego jest znieczulane. Zabieg trwa od 20 min. do 1,5 godz. Po zabiegu może utrzymywać się lekka opuchlizna i zaczerwienienie, ustępujące po 2 godzinach.

Dla kogo jest zabieg makijażu permanentnego?

  • dla wszystkich, którzy najchętniej wcale się nie malują (również sportowców i ludzi odwiedzających saunę), a mimo to chcieliby wyglądać piękniej i bardziej świeżo
  • dla kobiet, które mają mało czasu na makijaż
  • dla kobiet noszących okulary i szkła kontaktowe, które poprzez fakt, że słabo widzą, mają problemy z wykonaniem makijażu
  • dla wszystkich kobiet i mężczyzn z rzadkimi brwiami, małymi oczami, z bladymi ustami, lub ustami o nieregularnym kształcie, z rzadkimi rzęsami
  • dla wszystkich, którzy chcieliby dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody

* W cenie 2 wizyty: pierwsza i uzupełniająca po miesiącu. Każda kolejna płatna 100 zł. Odświeżenie makijażu po roku minus 100 zł od ceny wyjściowej (jeśli jest konieczność uzupełnienia do miesiąca w cenie).

Oczy

Kreski komplet 90 minut 700 zł
Kreska górna 60 minut 500 zł
Kreska dolna 40 minut 500 zł
Kreska górna dekoracyjna 60 minut 500 zł

Usta

Kontur 200 minut 700 zł
Kontur z Cieniowaniem 120 minut 800 zł
Kontur z Wypełnieniem 120 minut 900 zł

Brwi

Brwi metoda standardowa 120 minut 800 zł
Brwi metoda piórkowo – włoskowa 100 minut 800 zł

Wizaż

Make up dzienny/biznesowy

Makijaż dzienny powinien być prawie niewidoczny. Ma subtelnie podkreślić urodę, sprawiać wrażenie jakby go w ogóle nie było. Należy szczególnie zadbać o naturalny, zdrowy wygląd cery. Dlatego najważniejszy kosmetyk to nawilżający i rozświetlający podkład. Powinien dokładnie stapiać się ze skórą. Oczy podkreślamy tuszem do rzęs, a usta błyszczykiem. Można użyć także cieni, ale zdecydowanie w kolorach stonowanych, zbliżonych do naturalnych jak beże, szarości, pastelowe róże. Aby ożywić lekko twarz potrzebny jest róż. Nakładamy go jednak oszczędnie, aby nie był zbyt zauważalny. Jest to idealny makijaż do szkoły czy pracy na co dzień.

50 minut 150 zł
Make up okazjonalny/wieczorowy

Makijaż wieczorowy powinien być wyrazisty. Przede wszystkim należy podkreślić usta i zaznaczyć oczy. Dlatego nadają się do tego ostre i zdecydowane kolory cieni. Na powiekach dobrze wygląda fiolet, brązy, grafit. Młodsze osoby mogą pozwolić sobie na odrobinę ekstrawagancji i zaszaleć z zielonym czy jasnoniebieskim. Usta czerwone, w zależności od karnacji, w ciepłej bądź chłodnej tonacji. Obecnie obowiązują dwa typy makijażu. Pierwszy nawiązuje do lat 60., jest elegancki, oczom nadaje koci wygląd, a usta podkreśla czerwienią. Używamy do niego cieni: niebieskich, różne odcienie fioletu, granatu, grafit. Zasadniczą ich cechą jest to, że są przydymione. W stonowanej wersji można go stosowac na dzień. Drugi trendem jest makijaż clubbingowy. Ma wyrażać radość , młodość, zabawę. Tutaj panuje ogromna dowolność i fantazja. Przede wszystkim stosuje się kontrasty, mile widziane sztuczne rzęsy czy nawet rysunki kredką na policzkach, dlatego też ten typ makijażu zdecydowanie nie nadaje się na dzień.

60 minut 150 zł
Ślubny bez próby

Dzień ślubu to wyjątkowy moment dla każdej Panny młodej, dlatego też każda chciałaby wyglądać wyjątkowo. Suknia, fryzura, makijaż i dodatki to zasadnicze elementy, które powinny ze sobą współgrać. Nie zapominajmy jednak, że najważniejsza jest dobra zabawa, dlatego aby czuć się pewnie przyszła Panna Młoda powinna skorzystać z usług wizażysty. Makijaż ma za zadanie podkreślić rysy, zatuszować ewentualne przebarwienia czy sińce pod oczami i co najważniejsze przetrwać całą noc, a więc powinien być wodoodporny, trwały, wykonany dobrymi kosmetykami. Niezbędne jest wykonanie przynajmniej jednego makijażu próbnego, aby dobrać kolory do budowy oka, kształtu twarzy i typu urody, przetestować kosmetyki (czy powodują uczulenia), a przede wszystkim uzgodnić z Panna Młoda czy czuje się w takiej wersji dobrze.

Wszystko musi być zaplanowane i ustalone wcześniej. Pamiętajmy, że ślub ma być niezapomnianym dniem, zwykle uwiecznionym na zdjęciach i filmach. Obecnie szczególnie modne są kolory pastelowe, odcienie różu, beżu, kości słoniowej, lawendy z domieszkami szarości, złocistości, czekolady, jednak przy wyborze cieni należy pamiętać o kolorystyce dodatków. Nie zapomnijmy o Panu Młodym, dyskretne przypudrowanie twarzy nie będzie widoczne, a doda przyszłemu mężowi pewności siebie. Będzie wówczas równie elegancki jak dama u jego boku.

Co Panna Młoda powinna wziąć ze sobą:
    szminka lub błyszczyk do poprawy makijażu ust
    puder w kamieniu do zmatowienia twarzy przed zdjęciami

60 minut 150 zł
Ślubny z próbą 120 minut 220 zł

* w cenę makijażu wieczorowego i ślubnego wliczona aplikacja sztucznych kępek