Kashmir Spa Malwina Markowska

ODKRYJ ACCESS BARS
NOWE PERSPEKTYWY NA RELAKSACJĘ I DOBROSTAN PSYCHICZNY

Kobieta podczas masażu ACCESS BARS

TRANSFORMACJA PRZEZ DOTYK - POZNAJ MOC ACCESS BARS® GDAŃSK

Czy zastanawiałaś się / zastanawiałeś się kiedyś, jak osiągnąć głęboki relaks i poprawić swoje samopoczucie? Access Bars® to innowacyjna metoda energetyczna, która wspiera osoby poszukujące spokoju i wewnętrznej równowagi. Ten zabieg może pomóc w osiągnięciu głębokiego odprężenia oraz wspierać poprawę ogólnego stanu zdrowia psychicznego.

JAK ODMIENIA ACCESS BARS® W KASHMIR SPA GDAŃSK?

Pierwsze efekty możliwe już po 1 sesji

Zabieg Access Bars® opiera się na delikatnym dotyku 32 punktów na głowie, które odpowiadają różnym obszarom życia. Lekkie naciskanie tych punktów, zwanych Barsami, może prowadzić do rozładowania elektrycznego ładunku zgromadzonego w mózgu. Uważa się, że może to spowalniać fale mózgowe, co umożliwia depolaryzację i potencjalne uwolnienie starych wzorców zachowań i przekonań. Tego typu zmiany mogą skutkować uwolnieniem emocjonalnych blokad, takich jak napięcia, pesymistyczne myśli, lęki i stres, co pozwala na nowe doświadczenia życiowe.

Wskazania do zabiegu:

Zabieg Access Bars® jest sprawdzonym, naukowo potwierdzonym sposobem na osiągnięcie głębokiego relaksu i zdrowia psychicznego. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów na całym świecie i zacznij żyć pełnią życia już po pierwszej sesji. Skontaktuj się z nami, aby umówić swoją wizytę! Zarezerwuj sesję Access Bars®!

ACCESS BARS® WSPIERA

CZAS TRWANIA ZABIEGU?

90 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?

indywidualne ustalenia

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?

indywidualne ustalenia

CZAS TRWANIA ZABIEGU?
90 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?
indywidualne ustalenia

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?
indywidualne ustalenia

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ACCESS BARS®?

Przygotowanie do Access Bars® obejmuje kilka kluczowych kroków, które mają na celu zapewnienie optymalnych wyników:

Jeśli uważasz, że Access Bars® jest dla Ciebie, nie zwlekaj! Umów się na wizytę i rozpocznij swoją metamorfozę. Jeśli masz wątpliwości, zachęcamy do zapoznania się z przeciwskazaniami do zabiegu poniżej, aby podjąć właściwą decyzję.

PRZECIWSKAZANIA DO BRALIFT

ZALECENIA PO ZABIEGU ACCESS BARS®?

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ PORADY?

5,0

RECENZJE BOOKSY

4,8

RECENZJE GOOGLE

A MOŻE CIEKAWI CIĘ,
CO MYŚLĄ O NAS INNI?
KLIKNIJ GWIAZDKĘ
I SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ CI,
KTÓRZY JUŻ NAM ZAUFALI!

ZDECYDUJ, CO DALEJ?

Każdy zabieg ma swoje wskazania i przeciwwskazania. Jednak w Kashmir Spa Malwina Markowska, oprócz stosowania ogólnych wytycznych, każdy zabieg w oparciu szczegółowy wywiad oraz jego analizą w aplikacji BEAUTYCHECK, jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb naszego klienta. Nie czekaj dłużej, zadbaj o swoje zdrowie i urodę już dziś!

Scroll to Top