Kashmir Spa Malwina Markowska

PEDICURE KLASYCZNY W KASHMIR SPA
PROFESJONALNIE WYPIELĘGNOWANE PAZNOKCIE

PEDICURE KLASYCZNY W KASHMIR SPA

CZYM JEST PEDICURE KLASYCZNY?

Chcesz zadbać o swoje stopy z elegancją i precyzją? Pedicure Klasyczny w Kashmir Spa, to więcej niż zabieg – to chwila relaksu, w której możesz pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Niech każdy krok stanie się wyrazem dbałości o detale. Nasz specjalistyczny zabieg pielęgnacyjny skupia się na precyzyjnej pielęgnacji paznokci i opracowaniu pięt, by dostarczyć Ci  komfortu i odprężenia.

NA CZYM POLEGA PEDICURE DLA MĘŻCZYZN W KASHMIR SPA GDAŃSK?

Pierwsze efekty możliwe do zauważenia już po 1 zabiegu

Zabieg rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia i zmiękczenia paznokci i skórek. Następnie specjalista wykonuje precyzyjne obcięcie i opiłowanie paznokci, usuwa skórki i opracowuje pięty a całość kończy aplikacja nawilżającego kremu i zabezpieczenie paznokci odżywką.

Etapy klasycznego pedicure damskiego

2. OBCIĘCIE I OPIŁOWANIE PAZNOKCI WRAZ Z USUNIĘCIEM SKÓREK I OPRACOWANIEM PIĘT

3. APLIKACJA KREMU I ODŻYWKI

Podczas zabiegu kosmetolog używa jednorazowych pilniczków, patyczków, podkładów, co przyczynia się do utrzymania higieny.  
Każdy pedicure wykonywany jest na specjalnym, wygodnym fotelu – Pedicure Spa, wyposażonym w masaż pleców. Narzędzia są sterylizowane w autoklawie, a używanie frezarki medycznej z pochłaniaczem pyłu zwiększa komfort oraz bezpieczeństwo naszych klientów. 

Efekty Pedicure możliwe są do zaobserwowanie już  po pierwszym zabiegu.  Dla optymalnych rezultatów sugerowane jest regularne korzystanie z zabiegu. Powtarzalne sesje, co 4 – 6 tygodni, wspierają utrzymanie paznokci i podeszwy stóp w dobrej kondycji. 

Zachęcamy do umówienia się na wizytę w naszym salonie Kashmir SPA w Gdańsku, aby dowiedzieć się więcej o korzyściach Pedicure. Zabieg przeprowadzany jest w oddzielnym gabinecie, co zapewnia intymność i komfort. Doradzimy również w doborze odpowiedniej pielęgnacji pozabiegowej, aby przedłużyć efekty zabiegu. Wszystkie produkty podologiczne są dostępne w salonie Kashmir Spa.
Odkryj profesjonalny pedicure klasyczny w Kashmir Spa Malwina Markowska i poczuj różnicę!

EFEKTY PEDICURE MOGĄ OBEJMOWAĆ

CZAS TRWANIA ZABIEGU?

60 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?

4 - 6 tygodni

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?

bez ograniczeń

CZAS TRWANIA ZABIEGU?
60 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?
4 - 6 tygodni

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?
bez ograniczeń​

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO PEDICURE ?

Przygotowanie do Pedicure obejmuje kilka kluczowych kroków, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i optymalnych wyników:

Jeśli uważasz, że Pedicure jest dla Ciebie, rozważ umówienie się na wizytę. Jeśli masz wątpliwości, zachęcamy do zapoznania się z przeciwskazaniami do zabiegu poniżej, co pozwoli Ci podjąć właściwą decyzję.

KLASYCZNY PEDICURE - PRZECIWSKAZANIA

ZALECENIA PO ZABIEGU

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ PORADY?

NADAL MASZ WĄTPLIWOŚCI?

Zajrzyj do naszej galerii z efektami zabiegowymi i zobacz niesamowite metamorfozy naszych klientów! Przekonaj się na własne oczy, jak Pedicure wpływa na wygląd stóp.  Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia przed i po zabiegu. Ponad 3000 klientów zaufało naszym usługom. Dołącz i Ty do grona zadowolonych członków naszej społeczności odkryj, że Twój nowy wygląd jest na wyciągnięcie ręki!

5,0

RECENZJE BOOKSY

4,8

RECENZJE GOOGLE

A MOŻE CIEKAWI CIĘ,
CO MYŚLĄ O NAS INNI?
KLIKNIJ GWIAZDKĘ
I SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ CI,
KTÓRZY JUŻ NAM ZAUFALI!

ZDECYDUJ, CO DALEJ?

Każdy zabieg ma swoje wskazania i przeciwwskazania. Jednak w Kashmir Spa Malwina Markowska, oprócz stosowania ogólnych wytycznych, każdy zabieg w oparciu szczegółowy wywiad oraz jego analizą w aplikacji BEAUTYCHECK, jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb naszego klienta. Nie czekaj dłużej, zadbaj o swoje zdrowie i urodę już dziś!

Scroll to Top