Kashmir Spa Malwina Markowska

PEDICURE MĘSKI
W KASHMIR SPA GDAŃSK

Klasyczny Pedicure Męski w Kashmir SPA Gdańsk

CZYM JEST PEDICURE MĘSKI?

Dokuczają Ci suche pięty, odciski czy zrogowaciały naskórek? Szukasz sposobu na zadbane i estetycznie wyglądające stopy?  Pedicure Męski to specjalistyczny zabieg pielęgnacyjny, skupiający się na intensywnej pielęgnacji stóp, który może przynieść rozwiązanie Twoich problemów. Mężczyźni coraz częściej przekonują się do zabiegów pielęgnujących nie tylko na twarz, ale i całe ciało. Również zadbane i estetycznie wyglądające stopy przestały być wyłącznie domeną kobiet, a zabieg pedicure staje się coraz bardziej popularny wśród panów.

NA CZYM POLEGA PEDICURE DLA MĘŻCZYZN W KASHMIR SPA GDAŃSK?

Pierwsze efekty możliwe do zauważenia już po 1 zabiegu

Zabieg rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia i zmiękczenia skóry stóp, co ułatwia usunięcie zrogowaciałego naskórka, modzeli, odcisków oraz opracowanie pięt. Następnie specjalista wykonuje precyzyjne obcięcie i opiłowanie paznokci, usuwa skórki a całość kończy odżywczym masażem i aplikacją nawilżającego kremu.

Etapy Męskiego Pedicure

3. USUWANIE ZROGOWACIAŁEGO NASKÓRKA, MODZELI, ODCISKÓW

4. OPRACOWANIE PIĘT

5. OBCIĘCIE I OPIŁOWANIE PAZNOKCI WRAZ Z USUNIĘCIEM SKÓREK

6. MASAŻ STÓP Z APLIKACJĄ KREMU

Podczas zabiegu kosmetolog używa jednorazowych pilniczków, patyczków, podkładów oraz frezów, co przyczynia się do utrzymania higieny.  
Każdy pedicure wykonywany jest na specjalnym, wygodnym fotelu – Pedicure Spa, wyposażonym w masaż pleców. Narzędzia są sterylizowane w autoklawie, a używanie frezarki medycznej z pochłaniaczem pyłu zwiększa komfort oraz bezpieczeństwo naszych klientów. 

Wskazania do Męskiego Pedicure

Efekty Pedicure możliwe są do zaobserwowanie już  po pierwszym zabiegu. Skóra stóp może stać się bardziej gładka i odżywiona. Wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnych cech skóry każdego klienta. Dla optymalnych rezultatów sugerowane jest regularne korzystanie z zabiegu. Powtarzalne sesje, co 4 – 6 tygodni, wspierają utrzymanie stóp w dobrej kondycji.

Zachęcamy do umówienia się na konsultację w naszym salonie Kashmir SPA w Gdańsku, aby dowiedzieć się więcej o korzyściach Męskiego Pedicure. Zabieg przeprowadzany jest w oddzielnym gabinecie, co zapewnia intymność i komfort. Doradzimy również w doborze odpowiedniej pielęgnacji pozabiegowej, aby przedłużyć efekty zabiegu. Wszystkie produkty podologiczne są dostępne w salonie Kashmir Spa.
Odkryj profesjonalny pedicure męski w Kashmir Spa Malwina Markowska i poczuj różnicę!

EFEKTY MĘSKIEGO PEDICURE MOGĄ OBEJMOWAĆ

CZAS TRWANIA ZABIEGU?

60 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?

4 - 6 tygodni

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?

bez ograniczeń

CZAS TRWANIA ZABIEGU?
60 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?
4 - 6 tygodni

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?
bez ograniczeń​

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO PEDICURE ?

Przygotowanie do Męskiego Pedicure obejmuje kilka kluczowych kroków, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i optymalnych wyników:

Jeśli uważasz, że Męski Pedicure jest dla Ciebie, rozważ umówienie się na wizytę. Jeśli masz wątpliwości, zachęcamy do zapoznania się z przeciwskazaniami do zabiegu poniżej, co pozwoli Ci podjąć właściwą decyzję.

PEDICURE MĘSKI - PRZECIWSKAZANIA

ZALECENIA PO MĘSKIM PEDICURE

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ PORADY?

NADAL MASZ WĄTPLIWOŚCI?

Zajrzyj do naszej galerii z efektami zabiegowymi i zobacz niesamowite metamorfozy naszych klientów! Przekonaj się na własne oczy, jak Pedicure wpływa na wygląd stóp.  Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia przed i po zabiegu. Ponad 3000 klientów zaufało naszym usługom. Dołącz i Ty do grona zadowolonych członków naszej społeczności odkryj, że Twój nowy wygląd jest na wyciągnięcie ręki!

5,0

RECENZJE BOOKSY

4,8

RECENZJE GOOGLE

A MOŻE CIEKAWI CIĘ,
CO MYŚLĄ O NAS INNI?
KLIKNIJ GWIAZDKĘ
I SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ CI,
KTÓRZY JUŻ NAM ZAUFALI!

ZDECYDUJ, CO DALEJ?

Każdy zabieg ma swoje wskazania i przeciwwskazania. Jednak w Kashmir Spa Malwina Markowska, oprócz stosowania ogólnych wytycznych, każdy zabieg w oparciu szczegółowy wywiad oraz jego analizą w aplikacji BEAUTYCHECK, jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb naszego klienta. Nie czekaj dłużej, zadbaj o swoje zdrowie i urodę już dziś!

Scroll to Top