Kashmir Spa Malwina Markowska

PEDICURE PODOLOGICZNY
W KASHMIR SPA GDAŃSK

PEDICURE PODOLOGICZNY DAMSKI W KASHMIR SPA GDAŃSK

CZYM JEST PEDICURE PODOLOGICZNY?

Dokuczają Ci suche pięty, odciski czy zrogowaciały naskórek? Pragniesz mieć piękne i zadbane stopy, które będą emanować zdrowiem i elegancją? Pedicure Podologiczny to specjalistyczny zabieg pielęgnacyjny, skupiający się na intensywnej pielęgnacji stóp, który może przynieść rozwiązanie Twoich problemów.  W trosce o najwyższe standardy, używamy zaawansowanych produktów, które wspierają eliminację problemów skórnych, odżywiają i regenerują stopy, pozwalając Ci cieszyć się każdym krokiem. Zapraszamy do doświadczenia tej przemiany, która nie tylko poprawi wygląd Twoich stóp, ale także wpłynie na poprawę Twojego codziennego komfortu i samopoczucia.

NA CZYM POLEGA PEDICURE DLA PODOLOGICZNY W KASHMIR SPA GDAŃSK?

Pierwsze efekty możliwe do zauważenia już po 1 zabiegu

Zabieg rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia i zmiękczenia skóry stóp, co ułatwia usunięcie zrogowaciałego naskórka, modzeli oraz odcisków. Następnie specjalista wykonuje precyzyjne obcięcie i opiłowanie paznokci, usuwa skórki a całość kończy aplikacja kremu nawilżającego.

Etapy pedicure podologicznego

3. OPRACOWANIE PIĘT - USUWANIE ZROGOWACIAŁEGO NASKÓRKA, MODZELI, ODCISKÓW

4. OBCIĘCIE I OPIŁOWANIE PAZNOKCI WRAZ Z USUNIĘCIEM SKÓREK

5. APLIKACJA KREMU

Podczas zabiegu kosmetolog wykorzystuje jednorazowe pilniczki, patyczki, podkłady co zapewnia utrzymanie wysokiego poziomu higieny. Do peelingu, szczególnie przy usuwaniu modzeli i nagniotków, stosowane są również skalpel i dłuto. Zabieg ten polecany jest także w przypadku pękających pięt. Jeśli borykasz się z którymś z wymienionych problemów umów się na wizytę i sprawdź jak możemy Ci pomóc.
Każdy pedicure wykonywany jest na specjalnym, wygodnym fotelu – Pedicure Spa, wyposażonym w masaż pleców. Narzędzia są sterylizowane w autoklawie, a używanie frezarki medycznej z pochłaniaczem pyłu zwiększa komfort oraz bezpieczeństwo naszych klientów. 

Wskazania do pedicure podologicznego

Efekty Pedicure możliwe są do zaobserwowanie już  po pierwszym zabiegu. Skóra stóp może stać się bardziej gładka i odżywiona. Wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnych cech skóry każdego klienta. Dla optymalnych rezultatów sugerowane jest regularne korzystanie z zabiegu. Powtarzalne sesje, co 4 – 6 tygodni, wspierają utrzymanie stóp w dobrej kondycji.

Zachęcamy do umówienia się na wizytę w naszym salonie Kashmir SPA w Gdańsku, aby dowiedzieć się więcej o korzyściach Podologicznego Pedicure. Zabieg przeprowadzany jest w oddzielnym gabinecie, co zapewnia intymność i komfort. Doradzimy również w doborze odpowiedniej pielęgnacji pozabiegowej, aby przedłużyć efekty zabiegu. Wszystkie produkty podologiczne są dostępne w salonie Kashmir Spa.
Odkryj profesjonalny pedicure męski w Kashmir Spa Malwina Markowska i poczuj różnicę!

EFEKTY PEDICURE MOGĄ OBEJMOWAĆ

CZAS TRWANIA ZABIEGU?

60 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?

4 - 6 tygodni

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?

bez ograniczeń

CZAS TRWANIA ZABIEGU?
60 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?
4 - 6 tygodni

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?
bez ograniczeń​

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO PEDICURE ?

Przygotowanie do Pedicure obejmuje kilka kluczowych kroków, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i optymalnych wyników:

Jeśli uważasz, że Pedicure Podologiczny jest dla Ciebie, rozważ umówienie się na wizytę. Jeśli masz wątpliwości, zachęcamy do zapoznania się z przeciwskazaniami do zabiegu poniżej, co pozwoli Ci podjąć właściwą decyzję.

PEDICURE PODOLOGICZNY - PRZECIWSKAZANIA

ZALECENIA PO ZABIEGU

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ PORADY?

NADAL MASZ WĄTPLIWOŚCI?

Zajrzyj do naszej galerii z efektami zabiegowymi i zobacz niesamowite metamorfozy naszych klientów! Przekonaj się na własne oczy, jak Pedicure wpływa na wygląd stóp.  Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia przed i po zabiegu. Ponad 3000 klientów zaufało naszym usługom. Dołącz i Ty do grona zadowolonych członków naszej społeczności odkryj, że Twój nowy wygląd jest na wyciągnięcie ręki!

5,0

RECENZJE BOOKSY

4,8

RECENZJE GOOGLE

A MOŻE CIEKAWI CIĘ,
CO MYŚLĄ O NAS INNI?
KLIKNIJ GWIAZDKĘ
I SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ CI,
KTÓRZY JUŻ NAM ZAUFALI!

ZDECYDUJ, CO DALEJ?

Każdy zabieg ma swoje wskazania i przeciwwskazania. Jednak w Kashmir Spa Malwina Markowska, oprócz stosowania ogólnych wytycznych, każdy zabieg w oparciu szczegółowy wywiad oraz jego analizą w aplikacji BEAUTYCHECK, jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb naszego klienta. Nie czekaj dłużej, zadbaj o swoje zdrowie i urodę już dziś!

Scroll to Top