Kashmir Spa Malwina Markowska

DEPILACJA LASEROWA GDAŃSK
POZNAJ MOŻLIWOŚCI

DEPILACJA LASEROWA W KASHMIR SPA GDAŃSK

LASEROWE USUWANIE OWŁOSIENIA W KASHMIR SPA - POZNAJ ZABIEG

Szukasz efektywnego wyeliminowania  problemu niechcianego owłosienia? Zmagasz się z  hirsutyzmem?

Depilacja Laserowa w Kashmir Spa to  wysoka jakość i precyzja. Oferujemy zaawansowaną technologię laserową ukierunkowaną na trwałe usunięcie włosów z każdej części ciała, w tym z miejsc intymnych. Nasza metoda ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu, niezależnie od rodzaju potrzeby i lokalizacji zabiegu. Dbamy o pełną dyskrecję i respektujemy Twoją prywatność na każdym etapie procesu.

NA CZYM POLEGA DEPILACJA LASEROWA W KASHMIR SPA GDAŃSK?

Pierwsze efekty możliwe do zauważania od pierwszego zabiegu

Do zabiegu epilacji laserowej stosujemy Laser, który jest zaawansowanym urządzeniem emitującym światło o długości fali 810 nm, pochłanianym przez melaninę we włosach, co może przyczynić się do ich trwałego usunięcia. Laser wyposażony jest w Inteligentny Czujnik Skintel, który dokładnie mierzy poziom melaniny w skórze, umożliwiając indywidualne dostosowanie parametrów lasera do Twojej cery, co może zwiększać efektywność zabiegu i minimalizować ryzyko podrażnień. Każdy zabieg epilacji jest prowadzony przez jednego kosmetologa. Dzięki temu u wielu pacjentów zwiększyło się poczucie  komfortu i prywatności, co jest szczególnie ważne przy depilacji miejsc intymnych, głębokiego bikini i odbytu.

Wskazania do Depilacji Laserowej

W naszym salonie oferujemy rozwiązania dla różnych problemów związanych z niechcianym owłosieniem, mając na uwadze estetyczny aspekt takiej pielęgnacji. Od 2011 roku, dzięki zaawansowanej technologii i zrozumieniu potrzeb naszych klientów, zapewniamy dyskretne i komfortowe warunki, które sprzyjają poczuciu swobody i bezpieczeństwa. Nasze podejście zapewnia, że każdy klient może czuć się pewnie i zrelaksowanie, podczas gdy profesjonalnie zajmujemy się spełnianiem jego indywidualnych potrzeb. Efekty depilacji laserowej mogą być długotrwałe. Poprawność i efektywność zabiegu są wspierane przez opatentowaną technologię Photon RecyclingSM. Mechanizm ten wykorzystuje światło, które naturalnie odbija się od skóry. Dzięki lustrzanym elementom wbudowanym w głowicę lasera, światło jest odbijane z powrotem na skórę, co może zwiększać efektywność każdego impulsu lasera. Pełna seria zabiegów może przyczynić się do redukcji owłosienia, a skóra może stać się gładka i miękka. Wyniki mogą różnić się w zależności od indywidualnych cech skóry i włosów. Umów się na wizytę i sprawdź!

KORZYŚCI DEPILACJI LASEROWEJ

CZAS TRWANIA ZABIEGU?

5 - 60 minut
w zależności od partii

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?

co 4 - 6 tyg.
(twarz, ramiona, pachy, bikini)
co 8 - 10 tyg.
(plecy, tors, nogi)

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?

6-10 zabiegów

CZAS TRWANIA ZABIEGU?
5 - 60 minut
w zależności od partii

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?
co 4 - 6 tyg.
(twarz, ramiona, pachy, bikini)
co 8 - 10 tyg.
(plecy, tors, nogi)

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?
6 - 10 zabiegów

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO DEPILACJI LASEROWEJ?

Przygotowanie do zabiegu Depilacji Laserowej obejmuje kilka kluczowych kroków, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i optymalnych wyników:

Jeśli jesteś przekonana, że Depilacja Laserowa jest dla Ciebie, nie zwlekaj! Umów się na wizytę i zacznij swoją epilację! Jeśli nadal masz wątpliwości, wyeliminuj je, zapoznając się z przeciwskazaniami do zabiegu poniżej.

DEPILACJA LASEROWA - PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU

ZALECENIA PO ZABIEGU DEPILACJI LASEROWEJ

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ PORADY?

NADAL NIE JESTEŚ PRZEKONANA?

Zajrzyj do naszej galerii z efektami zabiegowymi i zobacz niesamowite metamorfozy naszych klientów! Przekonaj się na własne oczy, jak Depilacja Laserowa może przyczynić się do wyeliminowania niechcianego owłosienia. Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia przed i po zabiegu. Ponad 3000 klientów zaufało naszym usługom. Dołącz i Ty do grona zadowolonych członków naszej społeczności odkryj, że Twój nowy wygląd jest na wyciągnięcie ręki!

CHCESZ POZNAĆ
TECHNOLOGIE NA KTÓRYCH
PRACUJEMY?

Dowiedz się, jakie nowoczesne sprzęty wykorzystujemy, aby zapewnić Ci najlepsze efekty! Dostawcą sprzętu zabiegowego do Kashmir Spa jest Cynosure Lutronic. Kliknij poniżej i poznaj więcej szczegółów o naszych urządzeniach!

Depilacja laserowa w luksusowym salonie kosmetycznym

5,0

RECENZJE BOOKSY

4,8

RECENZJE GOOGLE

A MOŻE CIEKAWI CIĘ,
CO MYŚLĄ O NAS INNI?
KLIKNIJ GWIAZDKĘ
I SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ CI,
KTÓRZY JUŻ NAM ZAUFALI!

ZDECYDUJ, CO DALEJ?

Każdy zabieg ma swoje wskazania i przeciwwskazania. Jednak w Kashmir Spa Malwina Markowska, oprócz stosowania ogólnych wytycznych, każdy zabieg w oparciu szczegółowy wywiad oraz jego analizą w aplikacji BEAUTYCHECK, jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb naszego klienta. Nie czekaj dłużej, zadbaj o swoje zdrowie i urodę już dziś!

Scroll to Top