Kashmir Spa Malwina Markowska

LASEROTERAPIA GDAŃSK
WSPIERAJ ZDROWY WYGLĄD SKÓRY Z KASHMIR SPA

Kosmetolog wykonuje zabieg Laserem Alma Harmony DYE VL na twarzy młodej kobiety w salonie kosmetologicznym.

ZABIEGI LASEROWE GDAŃSK - POPRAWA KONDYCJI SKÓRY W KASHMIR SPA

Czy zmagasz się z problemami skórnymi, które wpływają na Twoje samopoczucie? W Kashmir SPA Malwina Markowska w Gdańsku oferujemy profesjonalne zabiegi laserowe, które mają na celu przywrócenie zdrowej i promiennie wyglądającej skóry bez zmarszczek, popękanych naczynek, rumienia i przebarwień na twarzy.

NA CZYM POLEGA LASEROTERAPIA W KASHMIR SPA?

Widoczne efekty już po kilku dniach od 1 zabiegu

Laser Alma wykorzystuje zaawansowaną technologię, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa. Emituje wiązkę światła o długości 500-600 nm, która jest stosowana w celu wsparcia leczenia problemów skórnych takich jak:

eliminując je bez narażania na dyskomfort dzięki systemowi chłodzenia. Wśród głównych korzyści zabiegu wymienia się jego wysoką efektywność i możliwość terapii zmian skórnych zlokalizowanych na różnych jej głębokościach. Dodajmy, że wiązka lasera przenika przez kolejne, zewnętrzne warstwy naskórka jednocześnie nie naruszając go!  Ponadto energia przekazywana jest wprost do hemoglobiny i melaniny. Pod wpływem wytworzonego ciepła, rozszerzone naczynia zamykają się, a komórki odpowiedzialne za przebarwienia i inne zmiany skórne ulegają zniszczeniu.  Właśnie dzięki takiemu procesowi efekty zabiegu możliwe są do zauważenia już po kilku dniach! Skóra staje się wyraźnie jaśniejsza a rumień i przebarwienia redukują się, co prowadzi do ogólnej poprawy kondycji i wyglądu skóry. W Kashmir SPA dbamy o każdy detal, abyś czuł / czuła się wyjątkowo i bezpiecznie. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę. Nasze bogate doświadczenie od 2011r rozwieje Twoje wątpliwości i pomoże Ci poprawić kondycję oraz zdrowie Twojej skóry!

LASEROTERAPIA W KASHMIR SPA GDAŃSK - KORZYŚCI ZABIEGU

CZAS TRWANIA ZABIEGU?

45 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?

co 3 - 4 tygodnie

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?

3 - 6 zabiegów

CZAS TRWANIA ZABIEGU?
45 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?
co 3 - 4 tygodnie

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?
4 - 6 zabiegów

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO LASEROTERAPII?

Przygotowanie do zabiegu Laserem Alma obejmuje kilka kluczowych kroków, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i optymalnych wyników:

Jeśli jesteś uważasz, że zabieg laseroterapii jest dla Ciebie, rozważ umówienie się na wizytę i zacznij swoją metamorfozę! Jeśli nadal masz wątpliwości, wyeliminuj je, zapoznając się z przeciwskazaniami do zabiegu poniżej.

LASEROTERAPIA - PRZECIWSKAZANIA

ZALECENIA PO ZABIEGU LASEREM ALMA

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ PORADY?

NADAL MASZ WĄTPLIWOŚCI?

Zajrzyj do naszej galerii z efektami zabiegowymi i zobacz niesamowite metamorfozy naszych klientów! Przekonaj się na własne oczy, jak Laseroterapia może pomóc w poprawieniu kondycji Twojej skóry. Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia przed i po zabiegu. Ponad 3000 klientów zaufało naszym usługom. Dołącz i Ty do grona zadowolonych członków naszej społeczności odkryj, że Twój nowy wygląd jest na wyciągnięcie ręki!

CHCESZ POZNAĆ
TECHNOLOGIE NA KTÓRYCH
PRACUJEMY?

Dowiedz się, jakie nowoczesne sprzęty wykorzystujemy, aby zapewnić Ci najlepsze efekty! Dostawcą technologii laserowej do Kashmir SPA jest firma ITP S.A. Kliknij poniżej i poznaj więcej szczegółów o naszych urządzeniach!

Kobieta podczas zabiegu laserowego Alma Harmony DYE VL w nowoczesnym salonie kosmetycznym.

5,0

RECENZJE BOOKSY

4,8

RECENZJE GOOGLE

A MOŻE CIEKAWI CIĘ,
CO MYŚLĄ O NAS INNI?
KLIKNIJ GWIAZDKĘ
I SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ CI,
KTÓRZY JUŻ NAM ZAUFALI!

ZDECYDUJ, CO DALEJ?

Każdy zabieg ma swoje wskazania i przeciwwskazania. Jednak w Kashmir Spa Malwina Markowska, oprócz stosowania ogólnych wytycznych, każdy zabieg w oparciu o szczegółowy wywiad oraz jego analizę w aplikacji BEAUTYCHECK, jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb naszego klienta. Nie czekaj dłużej, zadbaj o swoje zdrowie i urodę już dziś!

Scroll to Top