Kashmir Spa Malwina Markowska

LASER FRAKCYJNY NIEABLACYJNY DLA POPRAWY JAKOŚCI SKÓRY
W KASHMIR SPA GDAŃSK

Laser Frakcyjny prezentowany przez kosmetologa w Kashmir Spa

LASER FRAKCYJNY NIEABLACYJNY - NOWOCZESNA TERAPIA REWITALIZACJI SKÓRY

Chcesz odmłodzić swoją cerę, pozbyć się przebarwień i zmarszczek, a jednocześnie cieszyć się znaczącymi efektami bez okresu rekonwalescencji? Zapraszamy do Kashmir SPA w Gdańsku na Resurfacing Laserowy. Jest to zaawansowana procedura, która ma na celu rewitalizację cery poprzez usuwanie zmian barwnikowych i wspieranie odnowy skóry. Bardzo skutecznie wspiera  odmładzanie, redukcję zmarszczek i lifting skóry. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tej metodzie i umówić na wizytę. 

NA CZYM POLEGA ZABIEG LASEREM FRAKCYJNYM NIEABLACYJNYM?

Efekty możliwe do zauważenia już po 1 zabiegu

Zabieg rozpoczyna się od demakijażu i oczyszczenia skóry, a następnie kosmetolog dostosowuje odpowiednie parametry lasera. Wykorzystywana technologia to nieablacyjny laser frakcyjny Q-Switch Nd: YAG, uwalniający wiązkę na dwóch długościach fali – 1064/532 nm. Laser emituje kontrolowane wiązki światła, które docierają do głębszych warstw skóry, generując ciepło bez naruszania naskórka. To ciepło pomaga w stymulowaniu produkcji kolagenu, co prowadzi do regeneracji skóry, poprawy jej tekstury oraz redukcji drobnych linii i zmarszczek. W odróżnieniu od ablacyjnych laserów frakcyjnych, które usuwają część skóry, laser nieablacyjny stymuluje skórę bez bezpośredniego uszkadzania powierzchni, co sprawia, że zabieg jest mniej inwazyjny i zazwyczaj nie wymaga czasu na regenerację.  Precyzyjne oddziaływanie na te partie skóry przy jednoczesnym zachowaniu nienaruszonego naskórka sprawia, że zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny.

Pierwsze efekty mogą być zauważalne już po pierwszym zabiegu, a pełne rezultaty uwidaczniają się po kilku tygodniach, kiedy skóra zakończy proces regeneracji. Umów się na wizytę już dziś i pozwól nam zadbać o Twoją skórę!

LASER FRAKCYJNY - KORZYŚCI ZABIEGU

CZAS TRWANIA ZABIEGU?

60 - 80 minut
w zależności od obszaru

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?

co 3 - 4 tygodnie

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?

3 - 6 zabiegów

CZAS TRWANIA ZABIEGU?
60 - 80 minut
w zależności od obszaru

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?
co 3 - 4 tygodnie

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?
4 - 6 zabiegów

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

Przygotowanie do zabiegu Laserem Frakcyjnym obejmuje kilka kluczowych kroków, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i optymalnych wyników:

Jeśli uważasz, że zabieg Nieablacyjnym Laserem Frakcyjnym jest dla Ciebie, rozważ umówienie się na wizytę i zacznij swoją metamorfozę! Jeśli nadal masz wątpliwości, wyeliminuj je, zapoznając się z przeciwskazaniami do zabiegu poniżej.

LASER FRAKCYJNY - PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU

ZALECENIA PO ZABIEGU LASEREM

TERAPIE ŁĄCZONE

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ PORADY?

NADAL MASZ WĄTPLIWOŚCI?

Zajrzyj do naszej galerii z efektami zabiegowymi i zobacz niesamowite metamorfozy naszych klientów! Przekonaj się na własne oczy, jak Laser Frakcyjny Nieablacyjny może przyczynić się do odmłodzenia Twojej skóry. Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia przed i po zabiegu. Ponad 3000 klientów zaufało naszym usługom. Dołącz i Ty do grona zadowolonych członków naszej społeczności odkryj, że Twój nowy wygląd jest na wyciągnięcie ręki!

CHCESZ POZNAĆ
TECHNOLOGIE NA KTÓRYCH
PRACUJEMY?

Dowiedz się, jakie nowoczesne sprzęty wykorzystujemy, aby zapewnić Ci najlepsze efekty! Dostawcą technologii do Kashmir SPA jest ITP S.A. Kliknij poniżej i poznaj więcej szczegółów!

Laser Frakcyjny Nieablacyjny podczas zabiegu w Kashmir Spa Gdańsk

5,0

RECENZJE BOOKSY

4,8

RECENZJE GOOGLE

A MOŻE CIEKAWI CIĘ,
CO MYŚLĄ O NAS INNI?
KLIKNIJ GWIAZDKĘ
I SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ CI,
KTÓRZY JUŻ NAM ZAUFALI!

ZDECYDUJ, CO DALEJ?

Każdy zabieg ma swoje wskazania i przeciwwskazania. Jednak w Kashmir Spa Malwina Markowska, oprócz stosowania ogólnych wytycznych, każdy zabieg w oparciu o szczegółowy wywiad oraz jego analizę w aplikacji BEAUTYCHECK, jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb naszego klienta. Nie czekaj dłużej, zadbaj o swoje zdrowie i urodę już dziś!

Scroll to Top