Kashmir Spa Malwina Markowska

TERAPIA TRĄDZIKOWA

TERAPIA TRĄDZIKOWA W KASHMIR SPA

PEELINGI CHEMICZNE - POZNAJ METODY LECZENIA TRĄDZIKU W KASHMIR SPA GDAŃSK

Jesteś dorosły, a nadal zmagasz się z trądzikiem? Trądzik to jedna z głównych przyczyn, dla których klienci decydują się na wizytę w gabinecie kosmetologicznym. Chociaż często kojarzony jest przede wszystkim z młodością, to w rzeczywistości dotyka również dorosłych, co potwierdzają liczne przypadki trądziku dojrzałego. Jakie zabiegi kosmetyczne na trądzik są zatem szczególnie godne uwagi?

CZYM SĄ PEELINGI CHEMICZNE I JAK DZIAŁAJĄ?

Trądzik to choroba aparatu włosowo-łojowego, której towarzyszy nadprodukcja sebum, czyli naturalnego łoju. Charakteryzuje się występowaniem zamkniętych i otwartych zaskórników. Dotyczy najczęściej skóry twarzy, dekoltu i pleców. Choć jest na tyle powszechny, że traktuje się go jako coś zupełnie naturalnego, wciąż stanowi istotny powód kompleksów dla młodzieży, ale i wielu dorosłych.
Podstawą walki z trądzikiem są regularne wizyty u kosmetologa, odpowiednia pielęgnacja domowa oraz zdrowy tryb życia.  Kluczowe mogą się również okazać profesjonalne zabiegi kosmetyczne. W Kashmir Spa specjalnie opracowujemy indywidualne protokoły zabiegowe, aby skutecznie rozwiązywać Twoje problemy skórne, w tym trądzik.  Peeling chemiczny, stosowany w naszym gabinecie, to zabieg kosmetyczny, który za pomocą specjalnie dobranych kwasów (np. migdałowego, azelainowego) pozwala na głębokie oczyszczenie skóry. Po dokładnym zbadaniu, kosmetolog dobiera odpowiedni rodzaj kwasu w zależności od potrzeb. Cera tłusta i mieszana, skłonna do trądziku, zazwyczaj bardzo dobrze odpowiada na peelingi chemiczne.

Jakie rezultaty można zaobserwować?

Pierwsze efekty terapii mogą być zauważalne po kilku sesjach, jednak czas potrzebny do osiągnięcia widocznych rezultatów może różnić się w zależności od indywidualnych cech skóry oraz rodzaju zastosowanego leczenia. 
Jeśli dążysz do gładkiej i zdrowo wyglądającą cery, umów wizytę w gabinecie z doświadczeniem od 2011r. – Kashmir SPA w Malwina Markowska  i rozpocznij swoją terapię.
Masz pytania? Nasi specjaliści chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

PEELINGI CHEMICZNE WSPIERAJĄ

CZAS TRWANIA ZABIEGU?

60 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?

co 3 - 4 tygodnie

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?

4 - 8 zabiegów

CZAS TRWANIA ZABIEGU?
60 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?
co 3 - 4 tygodnie

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?
4 - 8 zabiegów

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO PEELINGÓW CHEMICZNYCH?

Przygotowanie do Peelingów Chemicznych w Kashmir Spa Gdańsk obejmuje kilka kluczowych kroków, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i optymalnych wyników:

Jeśli uważasz , że Peelingi Chemiczne są dla Ciebie, rozważ umówienie się na wizytę. Jeśli masz wątpliwości, zachęcamy do zapoznania się z przeciwskazaniami do zabiegu poniżej, co pozwoli Ci podjąć właściwą decyzję.

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU PEELINGIEM CHEMICZNYM

ZALECENIA PO ZABIEGU

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ PORADY?

NADAL MASZ WĄTPLIWOŚCI?

Zajrzyj do naszej galerii z efektami zabiegowymi i zobacz niesamowite metamorfozy naszych klientów! Przekonaj się na własne oczy, jak Peelingi Chemiczne mogą wpłynąć na ujędrnienie Twojej skóry. Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia przed i po zabiegu. Ponad 3000 klientów zaufało naszym usługom. Dołącz i Ty do grona zadowolonych członków naszej społeczności odkryj, że Twój nowy wygląd jest na wyciągnięcie ręki!

5,0

RECENZJE BOOKSY

4,8

RECENZJE GOOGLE

A MOŻE CIEKAWI CIĘ,
CO MYŚLĄ O NAS INNI?
KLIKNIJ GWIAZDKĘ
I SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ CI,
KTÓRZY JUŻ NAM ZAUFALI!

ZDECYDUJ, CO DALEJ!

Każdy zabieg ma swoje wskazania i przeciwwskazania. Jednak w Kashmir Spa Malwina Markowska, oprócz stosowania ogólnych wytycznych, każdy zabieg w oparciu o szczegółowy wywiad oraz jego analizę w aplikacji BEAUTYCHECK, jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb naszego klienta. Nie czekaj dłużej, zadbaj o swoje zdrowie i urodę już dziś!

Scroll to Top