Kashmir Spa Malwina Markowska

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA R-PEN
ZABIEG ODNOWY SKÓRY W KASHMIR SPA GDAŃSK

Profesjonalne urządzenie do mezoterapii mikroigłowej

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA R-PEN - ZABIEG WSPIERAJĄCY JĘDRNOŚĆ SKÓRY

Czy zauważasz, że Twoja skóra staje się mniej jędrna, a zmarszczki i linie mimiczne stają się coraz bardziej widoczne? A może chcesz wyrównać koloryt, zniwelować przebarwienia, rozstępy oraz blizny? Mezoterapia Mikroigłowa to innowacyjny zabieg, który może pomóc przywrócić Twojej skórze młodzieńczy wygląd i witalność.

JAK DZIAŁA MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA?

Pierwsze efekty widoczne po 2 tygodniach od zabiegu

Mezoterapia Mikroigłowa to zabieg wykorzystujący specjalne urządzenie wyposażone w cienkie pulsujące igiełki. Igły delikatnie nakłuwają skórę, co przyczynia się do stymulacji skóry oraz wpływa na jej odnowę i regenerację. Proces ten aktywuje produkcję kolagenu i elastyny, co z kolei wspiera napinanie skóry. Ponadto, mikronakłucia pozwalają na wprowadzenie w głąb skóry różnych aktywnych składników odżywczych, takich jak substancje nawilżające, rozjaśniające i przeciwzmarszczkowe, co wspomaga efekt odbudowy.

Wskazania do zabiegu

Pierwsze zmiany po mezoterapii mikroigłowej mogą być zauważalne już po kilku dniach, jednak pełniejsze efekty mogą być widoczne po kilku tygodniach, kiedy skóra w pełni się zregeneruje.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak możesz wspomóc odnowę skóry? Zarezerwuj wizytę w Kashmir Spa Malwina Markowska, oferującym swoje usługi od 2011 roku. Pielęgnacja to kluczowy element dbania o siebie – skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się o wolnych terminach!

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWIA - KORZYŚCI ZABIEGU

CZAS TRWANIA ZABIEGU?

od 30 do 60 minut
w zależności od obszaru
poddawanego terapii

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?

co 3-4 tygodnie

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?

4-8 zabiegów

CZAS TRWANIA ZABIEGU?
od 30 do 60 minut
w zależności od obszaru
poddawanego terapii

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?
co 3-4 tygodnie

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?
4-8 zabiegów

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA?

Przygotowanie do zabiegu Mezoterapia Mikroigłowa R-Pen obejmuje kilka kluczowych kroków, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i optymalnych wyników:

Jeśli uważasz, że Mezoterapia Mikroigłowa jest dla Ciebie, rozważ umówienie się na wizytę i zacznij swoją metamorfozę! Jeśli nadal masz wątpliwości, wyeliminuj je, zapoznając się z przeciwskazaniami do zabiegu poniżej.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA - PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU

ZALECENIA PO ZABIEGU MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ PORADY?

NADAL MASZ WĄTPLIWOŚCI?

Zajrzyj do naszej galerii z efektami zabiegowymi i zobacz niesamowite metamorfozy naszych klientów! Zaobserwuj, jak Mezoterapia Mikroigłowa może pomóc w przywróceniu promiennego i młodzieńczego wyglądu. Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia przed i po zabiegu. Ponad 3000 klientów zaufało naszym usługom. Dołącz i Ty do grona zadowolonych członków naszej społeczności odkryj, że Twój nowy wygląd jest na wyciągnięcie ręki!

CHCESZ POZNAĆ
TECHNOLOGIE NA KTÓRYCH
PRACUJEMY?

Dowiedz się, jakie nowoczesne sprzęty wykorzystujemy, aby zapewnić Ci najlepsze efekty! Dostawcą technologii do Kashmir Spa jest firma Urgo. Kliknij poniżej i poznaj więcej szczegółów o naszych urządzeniach!

urządzenie do mezoterapii mikroigłowej w Kashmir Spa Gdańsk

5,0

RECENZJE BOOKSY

4,8

RECENZJE GOOGLE

A MOŻE CIEKAWI CIĘ,
CO MYŚLĄ O NAS INNI?
KLIKNIJ GWIAZDKĘ
I SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ CI,
KTÓRZY JUŻ NAM ZAUFALI!

ZDECYDUJ, CO DALEJ?

Każdy zabieg ma swoje wskazania i przeciwwskazania. Jednak w Kashmir Spa Malwina Markowska, oprócz stosowania ogólnych wytycznych, każdy zabieg w oparciu szczegółowy wywiad oraz jego analizą w aplikacji BEAUTYCHECK, jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb naszego klienta. Nie czekaj dłużej, zadbaj o swoje zdrowie i urodę już dziś!

Scroll to Top