Kashmir Spa Malwina Markowska

KINESIOTAPING W KASHMIR SPA GDAŃSK
ODKRYJ BEZINWAZYJNE METODY WSPIERANIA JĘDRNOŚCI SKÓRY

Kineziotaping, czyli plastrowanie twarzy w Kashmir Spa Gdańsk

KINESIOTAPING GDAŃSK - NATURALNY SPOSÓB NA ELASTYCZNIEJSZĄ SKÓRĘ

Szukasz bezinwazyjnej metody na zmniejszenie zmarszczek i obrzęków? W Kashmir Spa oferujemy różnorodne metody pielęgnacji i odnowy. Mamy dla Ciebie wyjątkową i naturalną propozycję — Kinesiotaping twarzy. To innowacyjna metoda, która wykorzystuje specjalne taśmy kinezjologiczne, wspomagając skórę w przywracaniu elastyczności i minimalizowaniu zmarszczek.

NA CZYM POLEGA KINESIOTAPING W KASHMIR SPA?

Pierwsze efekty możliwe do zauważenia już po 1 sesji

Kinesiotaping twarzy to metoda bazująca na zastosowaniu elastycznych plastrów, które rozciągają się do 140%, naśladując właściwości ludzkiej skóry. Zabieg wspiera przepływ krwi i limfy oraz wspomaga regenerację głębszych struktur skóry. Efekty działania mogą być porównywane do liftingu. Taśmy są wykonane z hipoalergicznej bawełny. Kosmetolog nakłada je po uprzednim masażu twarzy.

Kto może skorzystać z tego zabiegu?

Kinesiotaping przyczynia się do napięcia tkanki i pomaga w powrocie elastyczności skóry! Zalecamy pozostawienie taśm na twarzy przez 6-8h od założenia w gabinecie. Przekonaj się, jak możemy Ci pomóc umawiając się na wizytę!

KINESIOTAPING WSPIERA

CZAS TRWANIA ZABIEGU?

6 - 8 h

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?

2 - 4 razy w tygodniu

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?

bez ograniczeń

CZAS TRWANIA ZABIEGU?
6 - 8h

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?
2 - 4 razy w tygodniu

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?
bez ograniczeń

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO KINESIOTAPINGU ?

Przygotowanie do Kinesiotapingu obejmuje kilka kluczowych kroków, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i optymalnych wyników:

Jeśli uważasz, że Kinesiotaping jest dla Ciebie, nie zwlekaj! Umów się na wizytę i rozpocznij swoją metamorfozę. Jeśli masz wątpliwości, zachęcamy do zapoznania się z przeciwskazaniami do zabiegu poniżej, aby podjąć właściwą decyzję.

KINESIOTAPING - PRZECIWSKAZANIA

ZALECENIA PO ZABIEGU KINESIOTAPINGU

TERAPIE ŁĄCZONE

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ PORADY?

5,0

RECENZJE BOOKSY

4,8

RECENZJE GOOGLE

A MOŻE CIEKAWI CIĘ,
CO MYŚLĄ O NAS INNI?
KLIKNIJ GWIAZDKĘ
I SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ CI,
KTÓRZY JUŻ NAM ZAUFALI!

ZDECYDUJ, CO DALEJ?

Każdy zabieg ma swoje wskazania i przeciwwskazania. Jednak w Kashmir Spa Malwina Markowska, oprócz stosowania ogólnych wytycznych, każdy zabieg w oparciu szczegółowy wywiad oraz jego analizą w aplikacji BEAUTYCHECK, jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb naszego klienta. Nie czekaj dłużej, zadbaj o swoje zdrowie i urodę już dziś!

Scroll to Top