Kashmir Spa Malwina Markowska

POZNAJ ZABIEGI NA OPRAWĘ OKA
LIFTING, LAMINACJA I BOTOX RZĘS METODĄ ELLEEBANA

CZYM JEST LIFTING RZĘS?

Czy wiesz, że istnieje sposób na długotrwałe podkreślenie Twoich rzęs bez codziennego stosowania tuszu? Lifting rzęs to zabieg kosmetyczny polegający na na podkręceniu naturalnych rzęs, co daje efekt ich optycznego wydłużenia. Zabieg zmienia kształt rzęs, a następnie utrwala je w nowej pozycji. Po procedurze rzęsy stają się uniesione od nasady, podwinięte i optycznie wydłużone, co nadaje im piękny, uporządkowany wygląd.
Jeśli wcześniej nie korzystałaś z liftingu, laminacji bądź hennowania  brwi czy rzęs, prosimy o kontakt z recepcją w celu umówienia się na próbę uczuleniową.

NA CZYM POLEGA LIFTING, LAMINACJA I BOTOX RZĘS ELLEBANA W KASHMIR SPA?

Oprawa oka w ramach zabiegu Elleebana składa się z 3 głównych kroków, które współdziałają, by uzyskać optymalne rezultaty dla rzęs.

 

2. LAMINACJA RZĘS

3. BOTOX RZĘS


1. Lifting Rzęs Elleebana
to rodzaj liftingu, który wykorzystuje technikę i produkty marki Elleebana. Zabieg ten skupia się na podkręceniu i uniesieniu rzęs od nasady przy użyciu specjalnych preparatów, które zmieniają strukturę rzęs, nadając im bardziej podkręcony, uniesiony wygląd oraz optycznie je wydłużając. Dla uzyskania efektu podkręcenia stosuje się wałki o różnych rozmiarach, odpowiednio do długości i naturalnej krzywizny rzęs klienta. Rozmiary wałków różnią się, aby dopasować się do efektu, który klient chce osiągnąć: małe są używane dla krótkich rzęs, przyczyniając się do mocnego podkręcenia, średnie – są najczęściej wybierane i wpływają na umiarkowane podkręcenie, a duże pomagają przy  bardzo długich rzęsach, oferując delikatne podkręcenie. Wyniki mogą różnić się w zależności od indywidualnych cech rzęs każdego klienta.

2. Laminacja Rzęs to drugi krok, podczas, którego stosuje się całkowicie odmienne preparaty niż w fazie pierwszej. Mają one na celu głębokie odżywienie, nawilżenie oraz ochronę rzęs. Preparaty używane podczas laminacji często zawierają składniki takie jak keratyna, witaminy i różne oleje, które zabezpieczają rzęsy i dodają im blasku po procesie liftingu. Laminacja ma też na celu zabezpieczenie rzęs przed zewnętrznymi czynnikami, a także odbudowę utraconych protein.

3. Botox Rzęs to ostatni etap procesu, polegający na aplikacji preparatu odżywczego od firmy Jolash – Organic Lash Botox, który wspiera intensywną pielęgnację rzęs. Preparat ten zawiera aż 97,7% składników naturalnych, co prawdopodobnie docenią miłośniczki naturalnej pielęgnacji. Zabiegi z jego wykorzystaniem mogą pomóc odbudować i pogrubić włókna rzęs, wspierając ich zdrowy wygląd już po pierwszej aplikacji. Składniki aktywne: woda różana, organiczny olej jojoba, olej z lnicznika siewnego, organiczny ekstrakt z bambusa, drożdże, ylang ylang, proteiny jedwabiu, olej makadamia, olej z nasion ogórecznika, kwas mlekowy.

Po uprzednim ustaleniu z kosmetologiem, cały proces można rozszerzyć o malowanie rzęs henną.

Wskazania do zabiegu

Dzięki zastosowaniu tych 3 etapów, rzęsy po zabiegu  są podkręcone, wzmocnione, odżywione i optycznie wydłużone. Efekty mogą utrzymywać się przez okres  do 5 – 6 tygodni. Zabieg Elleebana może stanowić doskonałą alternatywę dla codziennego stosowania tuszu, zapewniając naturalny, zdrowy wygląd rzęs. Ten kompleksowy zabieg jest szczególnie polecany osobom, które pragną podkreślić swoje rzęsy, zachowując jednocześnie ich naturalność i zdrowie. Musisz jednak wiedzieć, że efekty zabiegu będą zależały od indywidualnych cech oraz od preferencji klienta. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę. Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i dostosuje zabieg do Twoich potrzeb.

KORZYŚCI ZABIEGU ELLEEBANA

CZAS TRWANIA ZABIEGU?

60 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?

nie częściej
niż co 3 tygodnie

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?

bez ograniczeń

CZAS TRWANIA ZABIEGU?
60 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?
nie częściej
niż co 3 tygodnie

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?
bez ograniczeń

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO LIFTINGU RZĘS METODĄ ELLEEBANA?

Przygotowanie do Liftingu, Laminacji i Botox-u Rzęs obejmuje kilka kluczowych kroków, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i optymalnych wyników:

Jeśli uważasz, że Metoda Ellebana jest dla Ciebie, rozważ umówienie się na wizytę. Jeśli masz wątpliwości, zachęcamy do zapoznania się z przeciwskazaniami do zabiegu poniżej, co pozwoli Ci podjąć właściwą decyzję.

LIFTING RZĘS - PRZECIWSKAZANIA

ZALECENIA PO LIFTINGU RZĘS

TERAPIE ŁĄCZONE

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ PORADY?

NADAL MASZ WĄTPLIWOŚCI?

Zajrzyj do naszej galerii z efektami zabiegowymi i zobacz niesamowite metamorfozy naszych klientów! Przekonaj się na własne oczy, jak Lifting, Laminacja i Botox Rzęs może pomóc w wyglądzie oka. Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia przed i po zabiegu. Ponad 3000 klientów zaufało naszym usługom. Dołącz i Ty do grona zadowolonych członków naszej społeczności odkryj, że Twój nowy wygląd jest na wyciągnięcie ręki!

5,0

RECENZJE BOOKSY

4,8

RECENZJE GOOGLE

A MOŻE CIEKAWI CIĘ,
CO MYŚLĄ O NAS INNI?
KLIKNIJ GWIAZDKĘ
I SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ CI,
KTÓRZY JUŻ NAM ZAUFALI!

ZDECYDUJ, CO DALEJ?

Każdy zabieg ma swoje wskazania i przeciwwskazania. Jednak w Kashmir Spa Malwina Markowska, oprócz stosowania ogólnych wytycznych, każdy zabieg w oparciu szczegółowy wywiad oraz jego analizą w aplikacji BEAUTYCHECK, jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb naszego klienta. Nie czekaj dłużej, zadbaj o swoje zdrowie i urodę już dziś!

Scroll to Top