Kashmir Spa Malwina Markowska

LIPOLIZA INIEKCYJNA
PRZEKSZTAŁĆ SWOJĄ SYLWETKĘ Z KASHMIR SPA

Pacjentka podczas zabiegu lipoliza iniekcyjna

LIPOLIZA INIEKCYJNA - ODKRYJ SEKRET IDEALNYCH KSZTAŁTÓW

Zastanawiasz się, jak bezpiecznie i efektywnie pozbyć się tkanki tłuszczowej, która opiera się dietom i ćwiczeniom? Lipoliza iniekcyjna to klucz do Twoich marzeń o idealnych kształtach, bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym.

NA CZYM POLEGA LIPOLIZA INIEKCYJNA W KASHMIR SPA?

Pierwsze efekty widoczne po kilku tygodniach

Lipoliza iniekcyjna to zaawansowana procedura medycyny estetycznej, która przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej. W trakcie zabiegu stosuje się mieszankę fosfatydylocholiny (lecytyna), deoksycholatu i np. L-karnityny lub krzemionki organicznej, które celują w komórki tłuszczowe, rozbijając je. Rozpadłe komórki są naturalnie wydalane z organizmu, co prowadzi do zmniejszenia obwodów.

Wskazania do zabiegu:

Lipoliza Iniekcyjna to obecnie najnowocześniejsza metoda medycyny estetycznej, która pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej.

Podczas wstępnej konsultacji, kosmetolog dokładnie analizuje historię zdrowotną pacjenta, w tym informacje o przebytych chorobach i alergiach. Następnie przystępuje do dezynfekcji skóry. Sam zabieg polega na precyzyjnym wstrzyknięciu specjalistycznego preparatu w wyznaczone obszary za pomocą cienkiej igły, co jest dobrze tolerowane przez pacjentów. Możliwe krótkotrwałe objawy, takie jak zaczerwienienie czy uczucie pieczenia, szybko ustępują, choć czasem mogą wystąpić obrzęki, lekkie swędzenie czy drobne krwiaki — są to normalne reakcje organizmu na rozpad komórek tłuszczowych. Ich intensywność zależy od indywidualnych cech skóry pacjenta.

Lipoliza iniekcyjna to idealna alternatywa dla bolesnych i często skomplikowanych zabiegów, takich jak liposukcja.  Nie czekaj, zadbaj o swoje piękno i zdrowie już teraz! Skontaktuj się z nami a nasz doświadczony zespół rozwieje Twoje wątpliwości.

LIPOLIZA INIEKCYJNA - KORZYŚCI ZABIEGU

CZAS TRWANIA ZABIEGU?

30 - 60 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?

kilka tygodni

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?

2 - 3 zabiegi

CZAS TRWANIA ZABIEGU?
30 - 60 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?
kilka tygodni

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?
2 - 3 zabiegi

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU LIPOLIZY INIEKCYJNEJ ?

Przygotowanie do zabiegu Lipolizy Iniekcyjnej oobejmuje kilka kluczowych kroków, które mają na celu zapewnienie optymalnych wyników:

Jeśli uważasz, że Lipoliza Iniekcyjna jest dla Ciebie, rozważ umówienie się na wizytę i zacznij swoją metamorfozę! Jeśli nadal masz wątpliwości, wyeliminuj je, zapoznając się z przeciwskazaniami do zabiegu poniżej.

LIPOLIZA INIEKCYJNA - PRZECIWSKAZANIA

ZALECENIA PO ZABIEGU

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ PORADY?

NADAL MASZ WĄTPLIWOŚCI?

Zajrzyj do naszej galerii z efektami zabiegowymi i zobacz niesamowite metamorfozy naszych klientów! Przekonaj się na własne oczy, jak Lipoliza Iniekcyjna może przyczynić się do zmniejszenia tkanki tłuszczowej brzucha, ‘boczków’, ud, pośladków, miejsc wokół pach i nad kolanami. Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia przed i po zabiegu. Ponad 3000 klientów zaufało naszym usługom. Dołącz i Ty do grona zadowolonych członków naszej społeczności odkryj, że Twój nowy wygląd jest na wyciągnięcie ręki!

5,0

RECENZJE BOOKSY

4,8

RECENZJE GOOGLE

A MOŻE CIEKAWI CIĘ,
CO MYŚLĄ O NAS INNI?
KLIKNIJ GWIAZDKĘ
I SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ CI,
KTÓRZY JUŻ NAM ZAUFALI!

ZDECYDUJ, CO DALEJ?

Każdy zabieg ma swoje wskazania i przeciwwskazania. Jednak w Kashmir Spa Malwina Markowska, oprócz stosowania ogólnych wytycznych, każdy zabieg w oparciu szczegółowy wywiad oraz jego analizą w aplikacji BEAUTYCHECK, jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb naszego klienta. Nie czekaj dłużej, zadbaj o swoje zdrowie i urodę już dziś!

Scroll to Top