Kashmir Spa Malwina Markowska


MAKIJAŻ PERNAMENTNY GDAŃSK
PODKREŚL SWOJE NATURALNE PIĘKNO Z KASHMIR SPA

MAKIJAŻ PERNAMENTNY W KASHMIR SPA GDAŃSK

CZYM JEST MAKIJAŻ PERNAMENTNY ?

Marzysz o perfekcyjnie ukształtowanych brwiach, wyrazistych oczach i pięknie zarysowanych ustach bez konieczności codziennego nakładania makijażu? Jeśli tak, Makijaż Permanentny może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Zabieg nadaje trwały efekt podkreślonych rysów twarzy, który utrzymuje się przez wiele miesięcy, eliminując potrzebę codziennego makijażu. W Kashmir Spa oferujemy bezpieczne i profesjonalne wykonanie Makijażu Permanentnego, korzystając z najnowocześniejszego sprzętu i certyfikowanych barwników renomowanych marek.

NA CZYM POLEGA I JAK PRZEBIEGA PROCES MAKIJAŻU PERNAMENTNEGO W KASHMIR SPA?

Makijaż Permanentny polega na wprowadzeniu hipoalergicznych barwników do zewnętrznych warstw skóry przez doświadczoną linergistkę. Pigment wprowadzany jest w naskórek za pomocą jednorazowych, sterylnych igieł – kartridży. Podczas zabiegu nie dochodzi do krwawień, ponieważ barwniki są wprowadzane z pominięciem skóry właściwej. W Kashmir Spa korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu i certyfikowanych barwników renomowanych marek.

Kroki zabiegu

Dzięki Makijażowi Permanentnemu można uzyskać lepiej zdefiniowane brwi, bardziej wyraziste oczy oraz pełniejsze i lepiej zarysowane usta. Technika mikropigmentacji pozwala na precyzyjne wprowadzenie pigmentu, co daje naturalny wygląd​. Efekty Makijażu Permanentnego zaczynają być widoczne po kilku tygodniach, gdy skóra się goi i pigment osadza się w naskórku. Aby uzyskać optymalne rezultaty, zalecamy wizytę kontrolną po 6-8 tygodniach od pierwszego zabiegu. Dopigmentowanie ma na celu utrwalenie i wzmocnienie efektu zabiegu. Jeżeli nie stawisz się na drugim spotkaniu, zabieg będzie nieskończony, co może prowadzić do braku oczekiwanych rezultatów. Drugie spotkanie jest kluczowe, ponieważ dopiero po jego wykonaniu możemy osiągnąć pełny zamierzony efekt.
Należy pamiętać, że Makijaż Permanentny to nie tatuaż – wymaga regularnej pielęgnacji i odświeżania, aby utrzymać jak najlepszy wygląd.
Dobrze wykonany makijaż permanentny ust, oczu czy brwi może pomóc w niwelowaniu asymetrii twarzy. Decydując się na zmianę brwi, istnieje możliwość uzyskania efektu zagęszczenia włosków, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób z cienkimi i rzadkimi brwiami.

Etapy pozabiegowe

Metody Makijażu Permanetnego

Istnieje wiele metod wykonywania makijażu permanentnego, a wybór odpowiedniej zależy głównie od efektu, jaki chce osiągnąć nasza Klientka. W przypadku brwi popularna jest metoda piórkowa, znana również jako metoda włoskowa, która nadaje naturalny wygląd poprzez delikatne, cienkie kreski imitujące włoski. Dla bardziej wyrazistego efektu brwi, zalecamy metodę wypełnienia, która zapewnia mocniejszy i bardziej intensywny wygląd.

W przypadku makijażu oczu najczęściej stosuje się kreski – od cienkich i naturalnych, które sprawiają, że rzęsy wydają się gęstsze, po grubsze i bardziej dekoracyjne linie, idealne dla fanek wyrazistego makijażu.


Wybierając Makijaż Permanentny w Kashmir Spa, możesz liczyć na profesjonalne i bezpieczne podkreślenie swojego naturalnego piękna. Nasz zespół zapewni Ci indywidualne podejście, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Chcesz uprościć swoją codzienną rutynę makijażową? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

KORZYŚCI MAKIJAŻU PERNAMENTNEGO

CZAS TRWANIA ZABIEGU?

150 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?

sesja uzupełniająca
po 4 - 6 tygodniach

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?

zazwyczaj 2

CZAS TRWANIA ZABIEGU?
150 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?
sesja uzupełniająca
po 4 - 6 tygodniachi

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?
zazwyczaj 2

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO MAKIJAŻU PERNAMENTNEGO?

Przygotowanie do Makijażu Pernamentnego obejmuje kilka kluczowych kroków, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i optymalnych wyników:

Jeśli uważasz, że Makijaż Pernamentny jest dla Ciebie, rozważ umówienie się na wizytę. Jeśli masz wątpliwości, zachęcamy do zapoznania się z przeciwskazaniami do zabiegu poniżej, co pozwoli Ci podjąć właściwą decyzję.

MAKIJAŻ PERNAMENTNY - PRZECIWSKAZANIA

ZALECENIA PO ZABIEGU MAKIJAŻU PERNAMENTNEGO

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ PORADY?

NADAL MASZ WĄTPLIWOŚCI?

Zajrzyj do naszej galerii z efektami zabiegowymi i zobacz niesamowite metamorfozy naszych klientów! Przekonaj się na własne oczy, jak Makijaż Pernamentny wpływa na wygląd.  Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia przed i po zabiegu. Ponad 3000 klientów zaufało naszym usługom. Dołącz i Ty do grona zadowolonych członków naszej społeczności odkryj, że Twój nowy wygląd jest na wyciągnięcie ręki!

5,0

RECENZJE BOOKSY

4,8

RECENZJE GOOGLE

A MOŻE CIEKAWI CIĘ,
CO MYŚLĄ O NAS INNI?
KLIKNIJ GWIAZDKĘ
I SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ CI,
KTÓRZY JUŻ NAM ZAUFALI!

ZDECYDUJ, CO DALEJ?

Każdy zabieg ma swoje wskazania i przeciwwskazania. Jednak w Kashmir Spa Malwina Markowska, oprócz stosowania ogólnych wytycznych, każdy zabieg w oparciu szczegółowy wywiad oraz jego analizą w aplikacji BEAUTYCHECK, jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb naszego klienta. Nie czekaj dłużej, zadbaj o swoje zdrowie i urodę już dziś!

Scroll to Top