Kashmir Spa Malwina Markowska

MASAŻ ODŻYWCZY MASŁEM SHEA
W KASHMIR SPA GDAŃSK

Masaż masłem SHEA w Kashmir SPA Gdańsk - kosmetyki do zabiegu

CO TO JEST MASAŻ ODŻYWCZY MASŁEM SHEA?

Potrzebujesz głębokiego relaksu i odprężenia? Chcesz poprawić elastyczność skóry? Masaż Masłem Shea to klucz do młodości, który wspiera głębokie nawilżenie, ralaks i poprawę kondycji skóry. Wykonujemy go przy użyciu Naturalnego Masła Shea, znanego z właściwości hydratacyjnych i odżywczych.

NA CZYM POLEGA MASAŻ MASŁEM SHEA W KASHMIR SPA GDAŃSK?

Masaż Masłem Shea to nie tylko chwila relaksu, ale też intensywne odżywienie i regeneracja Twojej skóry.  Terapia wykorzystuje bogate źródło witamin A i E oraz kwasów tłuszczowych zawartych w maśle shea, które wspomagają odbudowę naskórka, warstwy lipidowej oraz łagodzą podrażnienia. Składniki te wspierają wszystkie rodzaje cery, jednak szczególne znaczenie mają dla skóry suchej i zniszczonej przez promienie UV.  Terapia może pomóc w:

Korzyści Masażu Masłem Shea zazwyczaj są odczuwalne od razu po zabiegu. Skóra często staje się bardziej elastyczna, gładka i odżywiona. Dodatkowo, dzięki swoim relaksującym właściwościom, Masaż z Masłem Shea może przyczynić się do rozluźnienia mięśni i głębokiego odprężenia, pomagając zapomnieć o codziennym stresie i zmęczeniu. Efekty zabiegu zależą jednak od indywidualnych cech skóry pacjenta oraz jego aktualnego stanu emocjonalnego.
Masz pytania? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Masażu Masłem Shea, skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę. Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje wątpliwości i dostosuje zabieg do Twoich potrzeb.

EFEKTY MASAŻU MOGĄ OBEJMOWAĆ

CZAS TRWANIA ZABIEGU?

60 / 90 minut
w zależności od pakietu

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?

bez ograniczeń,
regularność pomaga w utrzymaniu efektów

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?

bez ograniczeń,
regularność pomaga w utrzymaniu efektów

CZAS TRWANIA ZABIEGU?
60 / 90 minut
w zależności od pakietu

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?
bez ograniczeń,
regularność pomaga w utrzymaniu efektów

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?
bez ograniczeń,
regularność pomaga w utrzymaniu efektów

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO MASAŻU MASŁEM SHEA?

Przygotowanie do Masażu Masłem Shea obejmuje kilka kluczowych kroków, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i optymalnych wyników:

Jeśli uważasz, że Masaż Masłem Shea  jest dla Ciebie, rozważ umówienie się na wizytę. Jeśli masz wątpliwości, zachęcamy do zapoznania się z przeciwskazaniami do zabiegu poniżej, co pozwoli Ci podjąć właściwą decyzję.

PRZECIWSKAZANIA DO MASAŻU MASŁEM SHEA

ZALECENIA PO MASAŻU MASŁEM SHEA

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ PORADY?

5,0

RECENZJE BOOKSY

4,8

RECENZJE GOOGLE

A MOŻE CIEKAWI CIĘ,
CO MYŚLĄ O NAS INNI?
KLIKNIJ GWIAZDKĘ
I SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ CI,
KTÓRZY JUŻ NAM ZAUFALI!

ZDECYDUJ, CO DALEJ?

Każdy zabieg ma swoje wskazania i przeciwwskazania. Jednak w Kashmir Spa Malwina Markowska, oprócz stosowania ogólnych wytycznych, każdy zabieg w oparciu szczegółowy wywiad oraz jego analizą w aplikacji BEAUTYCHECK, jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb naszego klienta. Nie czekaj dłużej, zadbaj o swoje zdrowie i urodę już dziś!

Scroll to Top