Kashmir Spa Malwina Markowska

PRZEKŁUWANIE USZU
W SALONIE KASHMIR SPA GDAŃSK

PRZEKŁUWANIE USZU W KASHMIR SPA GDAŃSK

PRZEKŁUWANIE USZU W KASHMIR SPA GDAŃSK - BEZPIECZEŃSTWO ZGODNE ZE STANDARDAMI

Czy Twoje dziecko marzy o pięknych kolczykach? Decyzja o przekłuciu uszu to ważny moment dla wielu dzieci. W naszym salonie używamy systemu Studex 75, który jest zastosowany z myślą o zapewnieniu komfortowych warunków podczas zabiegu. 

NA CZYM POLEGA PRZEKŁUWANIE USZU SYSTEMEM STUDEX 75?

W naszym salonie Kashmir Spa stosujemy system Studex 75 do przekłuwania uszu. Jest to urządzenie zaprojektowane do wykonania przekłuć w sposób, który maksymalizuje komfort i bezpieczeństwo.

Proces przekłuwania uszu w Salonie Kashmir Spa - Krok po kroku

Dlaczego warto wybrać System75™?

3. PRECYZYJNOŚĆ

4. PRAKTYCZNIE BEZGŁOŚNIE

7. SZYBKIE I SYMETRYCZNE PRZEKŁUCIE OBU USZU JEDNOCZEŚNIE

Każdy krok procedury przekłuwania uszu w naszym salonie jest przeprowadzany z zachowaniem najwyższych standardów higienicznych, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. Rodzice mogą być spokojni o bezpieczeństwo swoich dzieci podczas tego ważnego dla nich momentu. Do 16 roku życia taki zabieg przeprowadzamy jedynie w obecności rodzica. Powyżej tego wieku do 18 roku życia wymagamy zgody rodzica. Co ważne, nie podejmujemy się zabiegu, jeśli istnieją jakiekolwiek przeciwwskazania, m.in. dziecko zdecydowanie nie chce mieć przekłutych uszu, ma widoczne urazy, rany w ich obrębie czy zmaga się z poważnymi alergiami. Zachęcamy do kontaktu z naszym salonem w celu uzyskania informacji na temat procedury przekłuwania uszu. Nasz zespół specjalistów zapewnia opiekę i wsparcie na każdym etapie zabiegu, zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i higieny.  W cenie przekłucia są kolczyki a dla dzieci również dyplom.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę. Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i dostosuje zabieg do potrzeb klienta.

KORZYŚCI PRZEKŁUCIA USZU

CZAS TRWANIA ZABIEGU?

10 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?

1 na jedną dziurkę

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?

1 na jedną dziurkę

CZAS TRWANIA ZABIEGU?
10 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?
1 na jedną dziurkę

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?
1 na jedną dziurkę

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO PRZEKŁUCIA USZU?

Przygotowanie do Przekłucia uszu obejmuje kilka kluczowych kroków, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i optymalnych wyników:

W przypadku wątpliwości, zachęcamy do zapoznania się z przeciwskazaniami do zabiegu poniżej, aby podjąć właściwą decyzję.

PRZECIWSKAZANIA DO PRZEKŁUCIA USZU

ZALECENIA PO PRZEKŁUCIU USZU

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ PORADY?

CHCESZ POZNAĆ
TECHNOLOGIE NA KTÓRYCH
PRACUJEMY?

Dostawcą technologii do zabiegu przekłucia uszu jest Studex of Europe GmbH. Kliknij poniżej i poznaj więcej szczegółów na temat wykorzystywanego sprzętu!

5,0

RECENZJE BOOKSY

4,8

RECENZJE GOOGLE

A MOŻE CIEKAWI CIĘ,
CO MYŚLĄ O NAS INNI?
KLIKNIJ GWIAZDKĘ
I SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ CI,
KTÓRZY JUŻ NAM ZAUFALI!

ZDECYDUJ, CO DALEJ?

Każdy zabieg ma swoje wskazania i przeciwwskazania. Jednak w Kashmir Spa Malwina Markowska, oprócz stosowania ogólnych wytycznych, każdy zabieg w oparciu szczegółowy wywiad oraz jego analizą w aplikacji BEAUTYCHECK, jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb naszego klienta. Nie czekaj dłużej, zadbaj o swoje zdrowie i urodę już dziś!

Scroll to Top