Kashmir Spa Malwina Markowska

TERMOLIFTING DLA MĘŻCZYZN
PROFESJONALNY LIFTING DLA TWOJEJ TWARZY

Mężczyzna zastanawiający się nad zabiegiem termoliftingu

TERMOLIFTING GDAŃSK - POZNAJ TECHNOLOGIĘ OD IPL

Zastanawiasz się, jak odmłodzić skórę i odzyskać jej blask? Termolifting, stosowany w naszym salonie Kashmir SPA w Gdańsku, może być odpowiedzią dla mężczyzn poszukujących skutecznych rozwiązań. Technologia Liftingu Termicznego,  łącząca innowacyjne metody podczerwieni z waterpeelingiem, jest stosowana z myślą o odświeżeniu i wygładzeniu skóry, odpowiadając na specyficzne potrzeby męskiej cery. Umów się na wizytę, aby zobaczyć, jak możemy wspierać Twoją cerę.

NA CZYM POLEGA TERMOLIFTING Z WATERPEELINGIEM?

Rezultaty mogą być widoczne już po pierwszym zabiegu

Termolifting to zaawansowane urządzenie łączące technologię podczerwieni z peelingiem wodnym tzw. waterpeelingiem. Specjalna głowica ze szkłem szafirowym emituje światło podczerwone, podgrzewając głębokie warstwy skóry do temperatury 65°C. To skraca włókna kolagenowe do ich pierwotnej długości i stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych, co daje efekt liftingu. Dodatkowo peeling wodny dzięki dwufazowemu strumieniowi powietrza i wody  intensywnie oczyszcza skórę, umożliwiając lepsze przewodzenie ciepła i wchłanianie składników aktywnych potęgując efekt zabiegu.

Wskazania do zabiegu:

Pierwsze rezultaty można zauważyć już po pierwszym zabiegu, jednak pełne efekty mogą ujawnić się po około 6 miesiącach. Skóra może stać się bardziej napięta, gładka i promienna.
Jeśli pragniesz wyglądać młodziej i cieszyć się jędrną skórą bez długiego okresu rekonwalescencji bądź nadchodzi ważne wydarzenie, rozważ umówienie się na wizytę w Kashmir SPA  Malwina Markowska na zabieg Termoliftingu i sprawdź jak możemy Ci pomóc. Zabieg ten można zacząć stosować profilaktycznie i przeciwstarzeniowo już od 26. roku życia. Nasz zespół specjalistów jest przygotowany, aby pomóc Ci osiągnąć pożądane efekty w krótszym czasie niż trwa niejeden lunch.

EFEKTY TERMOLIFTINGU MOGĄ OBEJMOWAĆ

CZAS TRWANIA ZABIEGU?

60 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?

co 3 - 4 tygodnie

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?

3 - 6 zabiegów

CZAS TRWANIA ZABIEGU?
60 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?
co 3 - 4 tygodnie

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?
3 - 6 zabiegów

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO TERMOLIFTINGU?

Przygotowanie do Termoliftingu w Kashmir Spa Gdańsk obejmuje kilka kluczowych kroków, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i optymalnych wyników:

Jeśli uważasz , że Lifting Termiczny jest dla Ciebie, rozważ umówienie się na wizytę. Jeśli masz wątpliwości, zachęcamy do zapoznania się z przeciwskazaniami do zabiegu poniżej, co pozwoli Ci podjąć właściwą decyzję.

TERMOLIFTING - PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU

ZALECENIA PO ZABIEGU

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ PORADY?

NADAL NIE JESTEŚ PRZEKONANY?

Zajrzyj do naszej galerii z efektami zabiegowymi i zobacz niesamowite metamorfozy naszych klientów! Przekonaj się na własne oczy, jak Termolifting może wpłynąć na ujędrnienie Twojej skóry. Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia przed i po zabiegu. Ponad 3000 klientów zaufało naszym usługom. Dołącz i Ty do grona zadowolonych członków naszej społeczności odkryj, że Twój nowy wygląd jest na wyciągnięcie ręki!

CHCESZ POZNAĆ
TECHNOLOGIE NA KTÓRYCH
PRACUJEMY?

Dowiedz się, jakie nowoczesne sprzęty wykorzystujemy, aby zapewnić Ci najlepsze efekty! Dostawcą urządzeń do Kashmir Spa jest firma IPL S.A.  Kliknij poniżej i poznaj więcej szczegółów!

TERMOLIFTING ZAFFIRO OD IPL S.A. W KASHMIR SPA

5,0

RECENZJE BOOKSY

4,8

RECENZJE GOOGLE

A MOŻE CIEKAWI CIĘ,
CO MYŚLĄ O NAS INNI?
KLIKNIJ GWIAZDKĘ
I SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ CI,
KTÓRZY JUŻ NAM ZAUFALI!

TERMOLIFTING GDAŃSK. ZDECYDUJ, CO DALEJ?

Każdy zabieg ma swoje wskazania i przeciwwskazania. Jednak w Kashmir Spa Malwina Markowska, oprócz stosowania ogólnych wytycznych, każdy zabieg w oparciu o szczegółowy wywiad oraz jego analizę w aplikacji BEAUTYCHECK, jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb naszego klienta. Nie czekaj dłużej, zadbaj o swoje zdrowie i urodę już dziś!

Scroll to Top