Kashmir Spa Malwina Markowska

USUWANIE TATUAŻU I MAKIJAŻU PERMANENTNEGO
ODKRYJ MOŻLIWOŚCI PRECYZYJNEJ TECHNOLOGII LASEROWEJ

LASEROWE USUWANIE TATUAŻU I MAKIJAŻU PERMANENTNEGO W KASHMIR SPA GDAŃSK

POZNAJ TECHNOLOGIĘ USUWANIA TATUAŻU I MAKIJAŻU PERMANENTNEGO?

Znudził Ci się tatuaż? Nie podobają Ci się Twoje brwi permanentne?

Alma Harmony to zaawansowane urządzenie laserowe, służące do szybkiego usuwania tatuaży, makijażu permanentnego oraz różnych zmian pigmentacyjnych skóry. Zabieg jest szybki, precyzyjny i może być stosowany na różne obszary ciała, w tym na delikatne obszary twarzy.

JAK DZIAŁA LASER?

Pierwsze efekty można zauważyć już po kilku dniach od zabiegu

Urządzenie wykorzystuje krótkie impulsy energii laserowej, które przyczyniają się do rozbijania pigmentu w skórze, umożliwiając jego naturalne usunięcie przez organizm. Dzięki precyzyjnie kontrolowanej długości fali i energii, Alma Harmony Q-Switch zapewnia lepszą ochronę dla otaczających tkanek, minimalizując ryzyko uszkodzeń i skracając czas rekonwalescencji.

Wskazania do zabiegu:

Efekty zabiegu laserem obejmują stopniowe blaknięcie i eliminację niepożądanych pigmentacji skóry lub tuszu tatuażowego. Laser działa poprzez emisję krótkich impulsów o wysokiej intensywności, które są selektywnie absorbowane przez pigment. Dzięki temu możliwe jest zniszczenie pigmentu bez uszkadzania otaczającej tkanki. Więcej informacji na temat skuteczności oraz liczby potrzebnych sesji można uzyskać podczas konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą.

Masz pytania? Umów się na wizytę, nasi specjaliści pomogą rozwiać Twoje wątpliwości. 

KORZYŚCI ZABIEGU

CZAS TRWANIA ZABIEGU?

od 30 do 60 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?

co 6 - 10 tygodni

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?

aż do usunięcia

CZAS TRWANIA ZABIEGU?
od 30 do 60 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?
co 4 - 8 tygodnie

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?
aż do usunięcia

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU ?

Przygotowanie do zabiegu laserem Alma Harmony obejmuje kilka kluczowych kroków, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i optymalnych wyników:

Jeśli uważasz, że zabieg urządzeniem Alma Harmony jest dla Ciebie, rozważ umówienie się na wizytę. Jeśli masz wątpliwości, zachęcamy do zapoznania się z przeciwskazaniami do zabiegu poniżej, co pozwoli Ci podjąć właściwą decyzję.

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU

ZALECENIA PO ZABIEGU

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ PORADY?

NADAL MASZ WĄTPLIWOŚCI?

Zajrzyj do naszej galerii z efektami zabiegowymi i zobacz niesamowite metamorfozy naszych klientów! Przekonaj się na własne oczy, jak zabieg laserem Alma Harmony może pomóc usuną tatuaż, makijaż czy przebarwienia. Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia przed i po zabiegu. Ponad 3000 klientów zaufało naszym usługom. Dołącz i Ty do grona zadowolonych członków naszej społeczności odkryj, że Twój nowy wygląd jest na wyciągnięcie ręki!

5,0

RECENZJE BOOKSY

4,8

RECENZJE GOOGLE

A MOŻE CIEKAWI CIĘ,
CO MYŚLĄ O NAS INNI?
KLIKNIJ GWIAZDKĘ
I SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ CI,
KTÓRZY JUŻ NAM ZAUFALI!

ZDECYDUJ, CO DALEJ?

Każdy zabieg ma swoje wskazania i przeciwwskazania. Jednak w Kashmir Spa Malwina Markowska, oprócz stosowania ogólnych wytycznych, każdy zabieg w oparciu szczegółowy wywiad oraz jego analizą w aplikacji BEAUTYCHECK, jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb naszego klienta. Nie czekaj dłużej, zadbaj o swoje zdrowie i urodę już dziś!

Scroll to Top