Kashmir Spa Malwina Markowska

FALA UDERZENIOWA
ZABIEG DLA UJĘDRNIENIA SKÓRY I REDUKCJI CELLULITU W KASHMIR SPA

Fala uderzeniowa BTL na brzuchu pacjentki w Kashmir Spa Malwina Markowska Gdańsk.

FALA UDERZENIOWA GDAŃSK

Efekty możliwe do zauważenia już po 1 zabiegu

Marzysz o ujędrnionej skórze bez cellulitu i zbędnych obrzęków? Zapraszamy do Kashmir SPA w Gdańsku! Nasz innowacyjny zabieg Fali Uderzeniowej wspiera odmładzanie i regenerację skóry. Dzięki nowoczesnej technologii, efekty można dostrzec już po pierwszej sesji. Skorzystaj z naszych usług i odkryj, jak możesz poprawić wygląd i kondycję swojej skóry.

NA CZYM POLEGA ZABIEG FALĄ UDERZENIOWĄ?

Fala Uderzeniowa wykorzystuje komplementarne działanie fal akustycznych i elektrycznych, które powodują wibracje w tkance łącznej. Te wibracje wywołują naprzemienne mechaniczne rozciąganie i relaksację, co prowadzi do poprawy elastyczności skóry poprzez restrukturyzację komórek. Zabieg przyczynia się do:

Odkryj możliwości Fali Uderzeniowej w Kashmir SPA w Gdańsku! Umów się na zabieg i sprawdź, jak ponad 13 lat naszego doświadczenia może pomóc poprawić wygląd Twojej skóry. 

Masz pytania? Umów się na wizytę, nasi specjaliści chętnie pomogą rozwiać Twoje wątpliwości.

FALA UDERZENIOWA - KORZYŚCI ZABIEGU

CZAS TRWANIA ZABIEGU?

20 minut na 1 partię

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?

1 - 3 razy w tygodniu

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?

4 - 10 zabiegów

CZAS TRWANIA ZABIEGU?
20 minut na 1 partię

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?
1 - 3 razy w tygodniu

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?
4 - 10 zabiegów

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO FALI UDERZENIOWEJ ?

Przygotowanie do zabiegu Fala Uderzeniowa obejmuje kilka kluczowych kroków, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i optymalnych wyników:

Jeśli uważasz, że Fala Uderzeniowa jest dla Ciebie, rozważ umówienie się na wizytę i rozpocznij swoją metamorfozę! Jeśli nadal masz wątpliwości, wyeliminuj je, zapoznając się z przeciwskazaniami do zabiegu poniżej.

FALA UDERZENIOWA - PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU

ZALECENIA PO ZABIEGU

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ PORADY?

NADAL MASZ WĄTPLIWOŚCI?

Zajrzyj do naszej galerii z efektami zabiegowymi i zobacz niesamowite metamorfozy naszych klientów! Przekonaj się na własne oczy, jak Fala Uderzeniowa może pomóc w  redukcji cellulitu. Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia przed i po zabiegu. Ponad 3000 klientów zaufało naszym usługom. Dołącz i Ty do grona zadowolonych członków naszej społeczności odkryj, że Twój nowy wygląd jest na wyciągnięcie ręki!

CHCESZ POZNAĆ
TECHNOLOGIE NA KTÓRYCH
PRACUJEMY?

Dowiedz się, jakie nowoczesne sprzęty wykorzystujemy, aby zapewnić Ci najlepsze efekty! Kliknij poniżej i poznaj więcej szczegółów o naszych urządzeniach!

Aparat do terapii falą uderzeniową BTL używany w zabiegu odmładzającym, obsługiwany przez specjalistkę.

5,0

RECENZJE BOOKSY

4,8

RECENZJE GOOGLE

A MOŻE CIEKAWI CIĘ,
CO MYŚLĄ O NAS INNI?
KLIKNIJ GWIAZDKĘ
I SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ CI,
KTÓRZY JUŻ NAM ZAUFALI!

ZDECYDUJ, CO DALEJ?

Każdy zabieg ma swoje wskazania i przeciwwskazania. Jednak w Kashmir Spa Malwina Markowska, oprócz stosowania ogólnych wytycznych, każdy zabieg w oparciu szczegółowy wywiad oraz jego analizę w aplikacji BEAUTYCHECK, jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb naszego klienta. Nie czekaj dłużej, zadbaj o swoje zdrowie i urodę już dziś!

Scroll to Top