Kashmir Spa Malwina Markowska

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA GDAŃSK
ODKRYJ NOWĄ SIEBIE

Kobieta wykonująca zabieg radiofrekwencjia mikroigłowa SKINFRAX na skórze pacjenta, zdrowie i uroda w luksusowym salonie.

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA W KASHMIR SPA

Pragniesz uzyskać gładką i jędrną skórę bez chirurgicznego liftingu? Radiofrekwencja Mikroigłowa to innowacyjny zabieg kosmetologiczny, który rewolucjonizuje walkę ze  zmarszczkami i utratą jędrności. To bezpieczna metoda, która może spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów pragnących odmłodzić i ujędrnić swoją skórę.

JAK DZIAŁA RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA?

Pierwsze efekty możliwe do zaobserwowania już po 1 zabiegu

Radiofrekwencja Mikroigłowa to metoda, która łączy w sobie mikronakłuwanie, falę radiową i światło LED. Ten zabieg wykorzystuje mikroigły do wprowadzenia prądu w głębsze warstwy skóry, co wspiera naturalne procesy regeneracji i przyspiesza odbudowę kolagenu oraz elastyny. Efektem jest regeneracja skóry oraz poprawa jej gęstości i elastyczności.

Po pierwszej sesji można zauważyć poprawę kondycji skóry, a pełne rezultaty są widoczne po kilku miesiącach. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę i dowiedzieć się więcej o Radiofrekwencji Mikroigłowej. Ten zabieg może pomóc Ci uzyskać zdrowszy wygląd skóry.

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA MOŻE OBEJMOWAĆ

CZAS TRWANIA ZABIEGU?

40 - 60 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?

1 zabieg
co 3 - 4 tygodnie

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?

3 - 6 zabiegów
w zależności od pożądanych efektów

CZAS TRWANIA ZABIEGU?
40 - 60 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?
1 zabieg
co 3 - 4 tygodnie

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?
3 - 6 zabiegów
w zależności od pożądanych efektów

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU RADIOFREKWENCJI MIKROIGŁOWEJ?

Przygotowanie do zabiegu Radiofrekwencji Mikroigłowej obejmuje kilka kluczowych kroków, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i optymalnych wyników:

Jeśli uważasz, że zabieg Radiofrekwencji Mikroigłowej  jest dla Ciebie, rozważ umówienie się na wizytę aby zacząć swoją metamorfozę! Jeśli nadal masz wątpliwości, wyeliminuj je, zapoznając się z przeciwskazaniami do zabiegu poniżej.

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA - PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA - ZALECENIA PO ZABIEGU

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ PORADY?

NADAL MASZ WĄTPLIWOŚCI?

Zajrzyj do naszej galerii z efektami zabiegowymi i zobacz niesamowite metamorfozy naszych klientów! Przekonaj się na własne oczy, jak Radiofrekwencja Mikroigłowa  może skutecznie zredukować blizny, spłycić zmarszczki i ujędrnić skórę na twarzy. Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia przed i po zabiegu. Ponad 3000 klientów zaufało naszym usługom. Dołącz i Ty do grona zadowolonych członków naszej społeczności odkryj, że Twój nowy wygląd jest na wyciągnięcie ręki!

CHCESZ POZNAĆ
TECHNOLOGIE NA KTÓRYCH
PRACUJEMY?

Dowiedz się, jakie nowoczesne sprzęty wykorzystujemy, aby zapewnić Ci najlepsze efekty! Dostawcą urządzenia do Radiofrekwencji Mikroigłowej do Kashmir SPA jest Beauty Planet. Kliknij poniżej i poznaj więcej szczegółów!

RADIOFREKWENCJA NANOIGŁOWA W KASHMIR SPA

5,0

RECENZJE BOOKSY

4,8

RECENZJE GOOGLE

A MOŻE CIEKAWI CIĘ,
CO MYŚLĄ O NAS INNI?
KLIKNIJ GWIAZDKĘ
I SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ CI,
KTÓRZY JUŻ NAM ZAUFALI!

ZDECYDUJ, CO DALEJ?

Każdy zabieg ma swoje wskazania i przeciwwskazania. Jednak w Kashmir Spa Malwina Markowska, oprócz stosowania ogólnych wytycznych, każdy zabieg w oparciu o szczegółowy wywiad oraz jego analizę w aplikacji BEAUTYCHECK, jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb naszego klienta. Nie czekaj dłużej, zadbaj o swoje zdrowie i urodę już dziś! 

Scroll to Top