Kashmir Spa Malwina Markowska

RETIX C
KLINICZNIE POTWIERDZONE TERAPIE ODMŁADZAJĄCE W KASHMIR SPA

Retix C Smart DNA Therapy - terapia odmładzająca od pierwszego zabiegu

RETIX C – TERAPIE ODMŁADZAJĄCE GDAŃSK

Zastanawiasz się, jak niektóre osoby osiągają promienną i młodszą skórę? Zapraszamy do Kashmir SPA w Gdańsku, gdzie odkryjesz moc klinicznie i aparaturowo potwierdzonych całorocznych terapii Retix C! Retix C to lider  retinolowych zabiegów, które zapewniają maksymalne odmłodzenie przy minimalnym ryzyku podrażnień. Odkryj, jak możemy przywrócić Twojej skórze młody wygląd i doskonałą kondycję.

NA CZYM POLEGAJĄ ZABIEGI RETIX C?

Widoczne efekty już po 1 zabiegu

Retix C wykorzystuje synergiczne połączenie retinoidów i czynników wzrostu TGFβ, stymulując naturalne procesy regeneracyjne skóry. Dzięki zaawansowanej technologii, Retix C zapewnia wielokierunkowe działanie przywracając młody wygląd i doskonałą kondycję skóry. Terapie takie jak Retibooster, Smart DNA Therapy i Eye+ oferują kompleksowe działanie antyoksydacyjne, naprawcze i odmładzające na poziomie komórkowym.

Pierwsze efekty możliwe do zauważenia natychmiast po zabiegu.

Chcesz przywrócić swojej skórze młodzieńczy blask i jędrność? Umów się na wizytę w Kashmir SPA Malwiana Markowska i odkryj jak możemy Ci pomóc. Nasz doświadczony zespół jest gotowy, aby wspierać Cię w osiągnięciu wymarzonych rezultatów. Skontaktuj się z nami już dziś i pozwól nam zadbać o Twoją skórę!

EFEKTY ZABIEGU RETIX C MOGĄ OBEJMOWAĆ

CZAS TRWANIA ZABIEGU?

40 - 60 minut
w zależności od terapii

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?

co 2 - 4 tygodnie

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?

3 - 6 zabiegów

CZAS TRWANIA ZABIEGU?
40 - 60 minut
w zależności od terapii

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?
co 2 - 4 tygodnie

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?
3 - 6 zabiegów

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU RETIX C
W KASHMIR SPA?

Przygotowanie do zabiegów Retix C obejmuje kilka kluczowych kroków, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i optymalnych wyników:

Jeśli uważasz, że Retix C jest dla Ciebie, rozważ umówienie się na wizytę i zacznij swoją metamorfozę! Jeśli nadal masz wątpliwości, wyeliminuj je, zapoznając się z przeciwskazaniami do zabiegu poniżej.

RETIX C - PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU

ZALECENIA PO ZABIEGU RETIX C

TERAPIE ŁĄCZONE DLA RETIX C

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ PORADY?

NADAL MASZ WĄTPLIWOŚCI?

Zajrzyj do naszej galerii z efektami zabiegowymi i zobacz niesamowite metamorfozy naszych klientów! Przekonaj się na własne oczy, jak zabieg Retix C w Kashmir SPA Gdańsk skutecznie odmładza skórę. Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia przed i po zabiegu. Ponad 3000 klientów zaufało naszym usługom. Dołącz i Ty do grona zadowolonych członków naszej społeczności odkryj, że Twój nowy wygląd jest na wyciągnięcie ręki!

CHCESZ POZNAĆ
PRODUKTY NA KTÓRYCH
PRACUJEMY?

Dowiedz się, jakie substancje wykorzystujemy, aby zapewnić Ci najlepsze efekty! Kliknij poniżej i poznaj więcej szczegółów o naszych produktach!

Opakowanie do terapii SMART DNA THERAPY z Retix C

5,0

RECENZJE BOOKSY

4,8

RECENZJE GOOGLE

A MOŻE CIEKAWI CIĘ,
CO MYŚLĄ O NAS INNI?
KLIKNIJ GWIAZDKĘ
I SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ CI,
KTÓRZY JUŻ NAM ZAUFALI!

RETIX C GDAŃSK. ZDECYDUJ, CO DALEJ?

Każdy zabieg ma swoje wskazania i przeciwwskazania. Jednak w Kashmir Spa Malwina Markowska, oprócz stosowania ogólnych wytycznych, każdy zabieg w oparciu szczegółowy wywiad oraz jego analizą w aplikacji BEAUTYCHECK, jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb naszego klienta. Nie czekaj dłużej, zadbaj o swoje zdrowie i urodę już dziś!

Scroll to Top