Kashmir Spa Malwina Markowska

TRYCHOLOGIA W PRAKTYCE
MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY DLA MĘŻCZYZN DR. CYJ
WSPARCIE DLA ZDROWIA TWOICH WŁOSÓW

MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY DLA MĘŻCZYZN DR CYJ. W KASHMIR SPA GDAŃSK

MEZOTERAPIA DLA ZDROWYCH WŁOSÓW - ODKRYJ TRYCHOLOGIĘ Z DR. CYJ!

Borykasz się z problemem wypadających włosów i szukasz skutecznego rozwiązania? Profesjonalna Mezoterapia Skóry Głowy dla zdrowych włosów, oparta na innowacyjnej peptydowej terapii DR. CYJ, otwiera nowe możliwości w dziedzinie trychologii. Odkryj moc składników, które wspierają rewitalizację skóry głowy i pomagają przywrócić włosom ich naturalny blask. Jeśli chcesz wzmocnić swoje włosy i sprawić, aby były gęstsze oraz pełne życia, czytaj dalej i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.

NA CZYM POLEGA PEPTYDOWA TERAPIA DR. CYJ W KASHMIR SPA?

Pierwsza na świecie peptydowa terapia włosów DR. CYJ Hair Filler została zaprojektowana do wspierania zatrzymania wypadania włosów, przyspieszania odrostu, zagęszczania i wzmacniania włosów. Unikalna formuła z 7 peptydami i kwasem hialuronowym może przyczyniać się do rewitalizacji mieszków włosowych, wspierać krążenie i poprawiać ukrwienie skóry głowy. Mezoterapia Skóry Głowy z wykorzystaniem preparatu DR. CYJ Hair Filler polega na wykonaniu serii mikro wkłuć w powierzchniowe warstwy skóry głowy i jest praktycznie bezbolesna. Pierwszy zabieg rozpoczyna walkę z wypadaniem włosów, a kolejne zabiegi mogą sprzyjać poprawie krążenia i kondycji mieszka włosowego, co wspiera odrost włosów.

Poznaj fazy życia włosa

Włosy rosną średnio 1 cm miesięcznie i na ogół osiągają maksymalną długość 70 cm. Naturalny cykl życia włosa powtarza się średnio co 3-4 lata i składają się na niego 3 fazy:

2. KATAGEN
Faza przejściowa

Krótkotrwała, ok. 2 tygodni; wzrost włosów ustaje i przygotowują się one do wypadnięcia

3. TELOGEN
Faza spoczynku

Trwa 2-4 miesiące; włosy odpoczywają, a potem rozpoczyna się cykl od nowa z formowaniem nowego włosa

Wskazania do zabiegu

Już po 1 zabiegu mogą zostać zauważone zmiany w ograniczeniu wypadania włosów. Pełniejsze efekty mogą być widoczne po 2 miesiącach regularnego stosowania, co zazwyczaj obejmuje 4 sesje. Zaleca się wykonanie zabiegu przypominającego po 6 miesiącach, aby pomóc w utrzymaniu efektów. Zapoznaj się z naszą ofertą w Kashmir Spa w Gdańsku.

EFEKTY MEZOTERAPII SKÓRY GŁOWY MOGĄ OBEJMOWAĆ

CZAS TRWANIA ZABIEGU?

30 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?

co 2 tygodnie

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?

4 zabiegi

CZAS TRWANIA ZABIEGU?
30 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?
co 2 tygodnie

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?
4 zabiegi

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

Przygotowanie do peptydowej Mezoterapii Skóry Głowy obejmuje kilka kluczowych kroków, które mają na celu zapewnienie optymalnych wyników:

Jeśli uważasz, że peptydowa Mezoterapia Skóry Głowy z wykorzystaniem preparatu DR. CYJ Hair Filler jest dla Ciebie, rozważ umówienie się na wizytę. Jeśli masz wątpliwości, zachęcamy do zapoznania się z przeciwskazaniami do zabiegu poniżej, co pozwoli Ci podjąć właściwą decyzję.

PRZECIWSKAZANIA DO MEZOTERAPII SKÓRY GŁOWY

ZALECENIA PO ZABIEGU

POZOSTAŁE TERAPIE DLA MĘŻCZYZN

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ PORADY?

NADAL NIE JESTEŚ PRZEKONANY?

Zajrzyj do naszej galerii z efektami zabiegowymi i zobacz niesamowite metamorfozy naszych klientów! Przekonaj się na własne oczy, jak peptydowa Mezoterapia Skóry Głowy z wykorzystaniem preparatu DR. CYJ Hair Filler może ograniczyć wypadanie włosów, przyśpieszyć ich odrost i wzmocnić Twoje włosy. Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia przed i po zabiegu. Ponad 3000 klientów zaufało naszym usługom. Dołącz i Ty do grona zadowolonych członków naszej społeczności odkryj, że Twój nowy wygląd jest na wyciągnięcie ręki!

CHCESZ POZNAĆ
PREPARATY NA KTÓRYCH
PRACUJEMY?

Dowiedz się, jakie nowoczesne formuły wykorzystujemy, aby zapewnić Ci najlepsze efekty! Dostawcą preparatów jest AntiAging Institute SP. z o.o. Sp. K. Kliknij poniżej i poznaj więcej szczegółów!

5,0

RECENZJE BOOKSY

4,8

RECENZJE GOOGLE

A MOŻE CIEKAWI CIĘ,
CO MYŚLĄ O NAS INNI?
KLIKNIJ GWIAZDKĘ
I SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ CI,
KTÓRZY JUŻ NAM ZAUFALI!

ZDECYDUJ, CO DALEJ?

Każdy zabieg ma swoje wskazania i przeciwwskazania. Jednak w Kashmir Spa Malwina Markowska, oprócz stosowania ogólnych wytycznych, każdy zabieg w oparciu szczegółowy wywiad oraz jego analizą w aplikacji BEAUTYCHECK, jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb naszego klienta. Nie czekaj dłużej, zadbaj o swoje zdrowie i urodę już dziś!

Scroll to Top