Kashmir Spa Malwina Markowska

ODKRYJ STYMULATORY TKANKOWE
W KASHMIR SPA GDAŃSK

STYMULATORY TKANKOWE - RĘKA TRZYMAJĄCA STRZYKAWKI Z PREPARATAMI

NAJNOWSZE STYMULATORY TKANKOWE - REWOLUCJA W ODMŁASZANIU SKÓRY W KASHMIR SPA GDAŃSK!

W naszym salonie oferujemy zestaw 5 zaawansowanych Stymulatorów Tkankowych:  

Każdy z nich to krok ku głębokiej regeneracji i widocznej poprawie kondycji Twojej skóry. Chcesz poznać ich zalety i wpływ na skórę? Czytaj dalej.

JAK DZIAŁAJĄ STYMULATORY TKANKOWE W KASHMIR SPA?

Platinum 4

Stymulacja produkcji kolagenu, poprawa jędrności skóry, intensywne nawilżenie oraz wsparcie w regeneracji tkankowej.

NucleoFILL

Regeneracja skóry przez stymulację, eliminacja wolnych rodników

Sunekos

Odmłodzenie poprzez stymulację regeneracji macierzy pozakomórkowej

Ejal40

Natychmiastowe uniesienie skóry, długookresowa regeneracja

Lumi Eyes

Specjalistyczna mezoterapia okolic oczu, redukcja cieni i zmarszczek

SPECJALISTYCZNE STYMULATORY TKANKOWE W SZCZEGÓŁACH

Platinum 4 – Innowacyjna Stymulacja Tkankowa!

Zabieg wykorzystuje zaawansowaną technologię czterech synergistycznych składników aktywnych, które wspólnie zapewniają wyjątkowe rezultaty. Platinum 4 charakteryzuje się wysokim stężeniem substancji odżywczych, które intensywnie nawilżają i regenerują skórę. Terapia nie jest typowym wypełniaczem; działa poprzez głęboką stymulację tkankową, poprawiając jędrność i elastyczność skóry.

Dodatkowo, Platinum 4 inicjuje procesy naprawcze i przeciwzapalne, wspomagając produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki temu, skóra staje się bardziej napięta i wygładzona, a efekty anti-aging są szybko widoczne. Terapia Platinum 4 zapewnia intensywną regenerację, głębokie nawilżenie i długotrwały efekt liftingujący, przywracając skórze młody i zdrowy wygląd.

 

NucleoFILL – Rewolucja w Biostymulacji Skóry!

 

NucleoFILL to nowoczesny preparat przeznaczony do głębokiej odnowy i biostymulacji skóry, oparty na naturalnych polinukleotydach, które skutecznie pobudzają skórę do regeneracji. Inicjuje on naturalne procesy odnowy, intensyfikując produkcję kolagenu i elastyny, co prowadzi do zagęszczenia i uniesienia skóry. Działa antyoksydacyjnie, zwalcza wolne rodniki i intensywnie nawilża dzięki zaawansowanej technologii wiązania wody, przyczyniając się do długotrwałych efektów jędrności i elastyczności.

Sunekos – Klinicznie Potwierdzona Skuteczność Kwasu Hialuronowego i Aminokwasów!

Sunekos to opatentowany preparat, który rewolucjonizuje odmładzanie skóry dzięki połączeniu kwasu hialuronowego z aminokwasami, takimi jak glicyna, prolina, hydroksyprolina i hydroksylizyna. Ta zaawansowana formuła stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej i wspomaga biogenezę skóry, co przyczynia się do intensywnej produkcji kolagenu i elastyny. Efekty, jak promienna, rozświetlona skóra, wygładzenie zmarszczek oraz redukcja cieni pod oczami możliwe są do zauważenia już po 10 dniach od zabiegu. Terapię Sunekos 200, dla skór z drobnymi zmarszczkami,  wykonujemy w obszarach takich jak: twarz (w tym powieki), szyja, dekolt, dłonie, ramiona, wewnętrzna strona ud oraz obszar pod kolanami. 

 

Ejal40 – Natychmiastowe Uniesienie i Długotrwała Regeneracja!

 

Ejal40 to najnowsza generacja kwasu hialuronowego, skonstruowana do biostymulacji i odbudowy macierzy pozakomórkowej skóry. Formuła ta przyczynia się do szybkiego uniesienia opadającej skóry oraz optymalizuje środowisko dla nowych elementów strukturalnych, przynosząc efekty porównywalne z klasyczną mezoterapią. Zabieg, wymagający jedynie 4 wkłuć na jedną stronę twarzy, jest krótki, prawie bezbolesny i nie pozostawia śladów, oferując widoczne i długotrwałe wyniki regeneracji skóry.

Lumi Eyes – Najnowocześniejszy Stymulator Tkankowy Okolic Oczu!

LUMI EYES to nowoczesny stymulator tkankowy opracowany specjalnie do delikatnych zabiegów mezoterapii igłowej okolic oczu i doliny łez. Wykorzystuje zaawansowane składniki, takie jak oczyszczone DNA z mleczka łososia, które efektywnie wspierają regenerację i odmładzanie skóry. Zabieg LUMI EYES przyczynia się do nawilżenia, wygładzenia i zwiększenia elastyczności skóry, redukcji sińców pod oczami oraz zmarszczek, nie powodując obrzęków limfatycznych. Dodatkowo, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, pomagając wzmocnić i naprężyć skórę.

Wskazania do zabiegu:

Pierwsze korzystne efekty dla większości Stymulatorów Tkankowych oferowanych w Kashmir Spa Gdańsk można dostrzec już  od pierwszego zabiegu. Wyjątek stanowi zabieg Sunekos, który wymaga 10 dni aby ujawnić swoją moc. Dla długotrwałych wyników zalecamy jednak serię 3 sesji bez względu na rodzaj zabiegu.
Kashmir Spa Malwina Markowska oferuje szeroki wachlarz preparatów, jednak z uwagi na Twoje bezpieczeństwo i dążenie do uzyskania optymalnych rezultatów, to nasz doświadczony zespół kosmetologów dobiera idealnie pasujące substancje. Dzięki temu każdy zabieg jest perfekcyjnie dostosowany do indywidualnych potrzeb Twojej skóry, zapewniając profesjonalnie skrojoną pielęgnację i wyraźną poprawę jej kondycji.

Przekonaj się sama, jak możemy Ci pomóc – umów się na wizytę i doświadcz najwyższej jakości obsługi!

EFEKTY ZABIEGU STYMULATOREM TKANKOWYM MOGĄ OBEJMOWAĆ

CZAS TRWANIA ZABIEGU?

30 - 40 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?

co 2 - 4 tygodnie

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?

3 zabiegi

CZAS TRWANIA ZABIEGU?
30 - 40 minut

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?
co 2 - 4 tygodnie

ILOŚĆ SERII ZABIEGU?
3 zabiegi

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU STYMULATOREM TKANKOWYM?

Przygotowanie do zabiegu Stymulatorem Tkankowym obejmuje tylko 1 zalecenie:

Jeśli jesteś przekonana / przekonany, że Stymulator Tkankowy  jest dla Ciebie, nie zwlekaj! Umów się na wizytę i zacznij swoją metamorfozę! Jeśli nadal masz wątpliwości, wyeliminuj je, zapoznając się z przeciwskazaniami do zabiegu poniżej.

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU STYMULATOREM TKANKOWYM

ZALECENIA PO ZABIEGU STYMULATOREM TKANKOWYM

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ PORADY?

5,0

RECENZJE BOOKSY

4,8

RECENZJE GOOGLE

A MOŻE CIEKAWI CIĘ,
CO MYŚLĄ O NAS INNI?
KLIKNIJ GWIAZDKĘ
I SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ CI,
KTÓRZY JUŻ NAM ZAUFALI!

ZDECYDUJ, CO DALEJ?

Każdy zabieg ma swoje wskazania i przeciwwskazania. Jednak w Kashmir Spa Malwina Markowska, oprócz stosowania ogólnych wytycznych, każdy zabieg w oparciu szczegółowy wywiad oraz jego analizą w aplikacji BEAUTYCHECK, jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb naszego klienta. Nie czekaj dłużej, zadbaj o swoje zdrowie i urodę już dziś!

Scroll to Top